Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már kicsi koromtól fogva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kicsi koromtól fogva ázsiai származású (japán, stb) barátnőt/párt/feleséget szeretnék. Lehetne esélyem ilyen származású lánynál Magyarországon magyarként?

Figyelt kérdés

Sok lány mondta már, hogy jóképű, helyes srác vagyok, szóval a külsővel, belsővel nincs gond.

Egész pontosan német és magyar származású vagyok, de elsősorban magyar.


2012. febr. 28. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Most volt a tévében valami itt élő ázsiaiak szépségversenye. A ferdeszemű csávók el sem tudták képzelni hogy magyar csajuk legyen, de azt elismerték hogy szépek, viszont a csajok mind a magyar pasikra buktak! Érdekes.
2012. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Melyik csatornán ment, meg tudod mondani? :)
2012. márc. 2. 15:21
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmeknek nem lehet parancsolni,ha vmelyikben vonzalmat keltesz akk magasról tenni fog a származásodra.
2012. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez nagyon jó válasz! :)
2012. márc. 6. 13:21
 15/16 anonim ***** válasza:
68%

Eh, a hülyék, akik szerint az ázsiai csajok nem keverednek, vagy csak gazdaggal járnak... Ugyanolyan emberek, mint mi, tehát változó, melyik hogy áll hozzá a dologhoz.


Gondolom a kelet-ázsiai csajokra gondoltál (Japán, Korea, Kína, Szingapúr, Vietnám, Thaiföld). Az igazság az, hogy - legalábbis Japánban - ezek a lányok általában odavannak a fehér fiúkért. (Elsősorban az amerikaiakért, de csak mert mindenhol a jenkiket látják, meg ugye az amcsi filmek...)


Azt is olvastam, hogy egyfajta kívánatos dolog félvér gyereket szülni egyes lányok körében, talán mert "cuki".


Persze itt van még az öreg poén is, hogy a japán srácoknak elég kicsi a szerszám, és hát ugye egy lánynak kevés fontosabb dolog van... A felmérések szerint valami alapja van, mert azért a fehéreknek nagyobb.


Ami a kelet-ázsiai fiúk keveredését illeti, szintén személyfüggő, de tudni kell, hogy ezekben a társadalmakban sokkal jobban megvetik azokat a férfiakat, akik "mocskos idegen" nőkkel szórakoznak, mint a lányokat, akik ugyanígy külföldi fiúkkal járnak.


Szóval esélyed valamennyi van. Vannak ázsiai lányok pl. animeconokon, vagy japán zenés eseményeken, mint amilyen a Nippon Shoxx.

2012. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!