Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán esélyem párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Tudom sok magasság kérdés volt már.De nagyon esélytelennek érzem magam a lányoknál.Csak 161 centi vagyok.Jövöhét vasárnap leszek 19.Hogy legyen igy esélyem ha sok csajnak a magas fiú kell? Csak normális vàlaszokat várok!
2012. aug. 19. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Hamarabb halok meg mint nyerek a lottón..:/
2012. aug. 19. 13:26
 22/61 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha már kihalna a fajtád, unalmas a nyavalygás. Na ezért nincs senkid. Meg a 60%osnak se.


Érdekes, hogy kedves vagyok, aranyos, figyelmes, érzelmes, és még csak szép sem vagyok, nemhogy gazdag, 6 és fél éve van barátnőm, aki már a menyasszonyom tavaly óta. Én se vagyok erős férfi jellem, de tisztában vagyok magammal, és nem adtam fel, ismerkedtem... nem kifogásokat gyártottam, mert például kopaszodok, hogy na ezért nem kellek senkinek, vagy, mert nagyobb darab vagyok, az arcom kicsit lágyabb, nem kockásan férfias.

29/F

2012. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:
13:46 Gondolom te nem vagy alacsony..Nem tudod milyen az mikor a legtöbb csaj is magasabb nálad.Meg majd ne mindenkire csak felnézni tudsz.
2012. aug. 19. 13:52
 24/61 anonim ***** válasza:
Kifogások megint. Hát csináld, én élek boldogan, nem te. ;)
2012. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
Figyelj tény, hogy ilyen alacsony vagy az nagy hátrány, de egyszerűen nem tudsz mit csinálni vele. Próbáld meg elfogadni azzal, hogy a nőket hibáztatod és siránkozol nem érsz el semmit...
2012. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Igaz hogy nem érek el semmit a hibáztatással.De ugy érzem hogy ilyen alacsonyan tényleg nem kellek egy lánynak se :/
2012. aug. 19. 14:03
 27/61 anonim ***** válasza:

a csajokat nem lehet megérteni :)

én 1* próbálkoztam vele akk azt hidtem siker hát nem :D és koppantam hát nem baj

am tök m2 van jobb kezem és kész meg van oldva :)

legyetek öngyilkosok ha ennyire sajnáljátok magatok

2012. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
Én meg úgy érzem, hogy 2 gyerekem lesz és egy tökéletes férjem és boldogan fogunk élni míg meg nem halunk... Aztán persze lehet, hogy egyáltalán nem így lesz... nincs rá garancia ahogy arra sem, hogy egy 161 cm-s pasi nem találhat magához illő lányt... úgyhogy kérlek még ne ásd el magad ;)
2012. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
El lehet fogadni magad, megbékélhetsz a magasságoddal, de attól még a lányok nem fogják elfogadni, h alacsony vagy. Vagy elfogadják úgy, h csak haver lehetsz.
2012. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
14:28 próbálom magam nem el ásni..A 150-160 centis lányoknál lenne esélyem? Más ötletem nincs....
2012. aug. 19. 14:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!