Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán esélyem párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Tudom sok magasság kérdés volt már.De nagyon esélytelennek érzem magam a lányoknál.Csak 161 centi vagyok.Jövöhét vasárnap leszek 19.Hogy legyen igy esélyem ha sok csajnak a magas fiú kell? Csak normális vàlaszokat várok!
2012. aug. 19. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Utolsó:Egyetértek..A mai lányok igényei nagyon magasak..
2012. aug. 19. 12:28
 12/61 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nem vagy annyira elkeseredett, mint az előzőek. És szórod a szitkokat a lányokra, mert a fiúk közül is akadnak szép számmal olyanokra, kikre lehetne, inkább beszéljünk emberekről, akiknek a külsőségesek a legfontosabbak. Megtisztelnétek vele engem is. Köszönöm.

Biztos, hogy találsz magadnak barátnőt, vannak lányoknak, akik alacsonyabbak nálad, és olyanok is, akiket nem zavar az sem, ha pár centivel alacsonyabb a fiú. Sajnos ezen nem igazán tudsz változtatni. De a sztár világban is mennyi ilyen pasa van pl. TomCruise, aztán mégis volt nőjük pár...

Önbizalom kérdése az egész, ne legyél elkeseredett ez, nagyon fontos, mert az sokkal nagyobb gátja az ismerkedésnek, mint a magasságod.

2012. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:

én se vok égimeszelő 171 de a lányoknak kell a 180cm h kis sámliról érjék csak fel meg kell nekik a pumpált izom is és azt hiszik rendes izom gyúrással elérve :D

szal vannak hülye k urvák én eddig nem találtam semmi értelmes nőstényt remélem fogok

2012. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
175 cm alatt sajnos esélyed sincs a lányoknál, hacsak nem vagy baromi jóképű v gazdag (bár 161 centisen sztem még Brad Pitt arccal se mennél sokra). Minden lánynak magas pasi kell, még a piciknek is.
2012. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
Persze a mai lányok mind szörnyetegek hatalmas igényekkel szemben a mai pasikkal akik mind mind tökéletesek... -.-
2012. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
Előző, természetesen a pasik se tökéletesek, de a lányoknak tényleg hatalmas igényeik vannak, már ami a külsőt illeti. Belsőre pedig annál kisebbek.
2012. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Ha tényleg nem kellek a kutyának se minek élek? Meg ha egy fiú rendes az nem jó.De ha bunkó paraszt az miért jó??
2012. aug. 19. 13:01
 18/61 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lányok szemében a bunkóság jelenti a férfiasságot, a határozottságot. Neked viszont ilyen mérettel akkor se lenne sok esélyed sztem, ha bunkó lennél :(
2012. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:
Akkor értelme sincs élnem..Annyira szeretnék szeretni..:/
2012. aug. 19. 13:13
 20/61 anonim ***** válasza:
Sok vigaszt sajnos nem tudok nyújtani, én 170 cm vagyok, de így se kellek senkinek. Igaz, h én még emellett elég ronda is vagyok. Próbálj meg sok pénzt összegyűjteni, azzal még lehet esélyed!
2012. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!