Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem így párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem így párt találni?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, régóta. Társaságban ritkán jön ki, de ha egyedül vagyok nagyon magam alá kerülök, mindig az öngyilkosságról fantáziálok. 4 hónapja elkövettem életem legnagyobb hibáját. Elmentem egy prostihoz, mert szűz voltam. Borzalmas volt. Azóta romlott az állapotom. Lehetek így valaha szerelmes? Kellhet egy ilyen selejt valakinek? 23/F
2012. jan. 12. 16:39
1 2
 1/12 Macs1209 ***** válasza:

Beszélgess el valakivel. Amíg így látod, hogy selejt vagy,

a kutyának nem fogsz kelleni.


Ez az öngyi-depi dolog már rég kiment a divatból.


Szóval keress barátokat, ismerkedj, 3x annyi nő van, mint

férfi... max add lejjebb, és ne topmodelre hajts.

2012. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olyannak látnak mások, mint amilyennek te látod magad. Az, hogy "selejtnek" nevezed magad, nem túl hízelgő.

A válasz pedig: hát persze, hogy lehetsz szerelmes, de elsősorban ne erre koncentrálj. Építs karriert, tanulj, dolgozz, szórakozz, okozz magadnak örömöt, érj el sikereket, tűzz ki célokat és valósítsd meg őket.. És itt most nem kell nagy dolgokra gondolni.

Hajrá, fel a fejjel! :)

Biztos vagyok benne, hogy rengeteg pozitív dolog a lábaid előtt hever, csak hát ilyen az ember, a rosszat mindig könnyebb meglátni és észrevenni, a jót pedig sokszor természetesnek vesszük. Ez hiba.

2012. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 pontazvagyok2 ***** válasza:
Feka
2012. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, jó dolgok sajnos nem nagyon történtek velem az utóbbi 2 évben, ezért nem látom őket.
2012. jan. 12. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, ilyen nincs, csak bemagyarázod magadnak! Azt ne mondd, hogy az utóbbi 2 évben egyszer sem nevettél.
2012. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon emlékszem boldog percekre sajnos.
2012. jan. 12. 16:49
 7/12 Macs1209 ***** válasza:

Ismerek olyanokat, akik sokkal rosszabb helyzetben

vannak, mint Te. És mégse adják fel.


Mondom, beszélgess el valakivel...

2012. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most miért trauma az,hogy elmentél egy prostihoz?

Hisz fizettél a szolgáltatásért,aztán kész.


Kezdj el sportolni,tanulni,dolgozni,ne legyél egyedül a 4 fal között....

2012. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért trauma, mert nagyon rossz volt :S Semmi kedve nem volt hozzá és ezt nem is leplezte, folyamat az órát nézte stb. Iszonyat rossz első szexuális élmény.
2012. jan. 12. 17:03
 10/12 Macs1209 ***** válasza:
De legalább nem zavart el, hogy fáj a feje... mint egy kollegát valamelyik nap.
2012. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!