Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem így párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem így párt találni?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, régóta. Társaságban ritkán jön ki, de ha egyedül vagyok nagyon magam alá kerülök, mindig az öngyilkosságról fantáziálok. 4 hónapja elkövettem életem legnagyobb hibáját. Elmentem egy prostihoz, mert szűz voltam. Borzalmas volt. Azóta romlott az állapotom. Lehetek így valaha szerelmes? Kellhet egy ilyen selejt valakinek? 23/F
2012. jan. 12. 16:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bár elzavart volna, még az is sokkal jobb lett volna.
2012. jan. 12. 17:20
 12/12 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel viszont akár életreszóló élmény is lehetett volna, de mostmár kár rajta rágódni. Talán azért történt így, hogy ha lesz egy normális párkapcsolatod, akkor azt tudd értékelni és megbecsülni! Ha viszont csak keseregsz és szomorkodsz, ez egyhamar nem fog bekövetkezni.

Most őszintén: Te sem mész oda egy lányhoz, akinek lefelé görbül a szája, nemde ?! :)

2012. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!