Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden mai lány könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden mai lány könnyűvérű flörtgép, egyszerre több fiút kábító érzéketlen egzisztenciahajhász?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet bennük megbízni, miért ilyen érzéketlenek és elutasitóak, miért ilyen kétszínűek?

Miért érdek és felszinességorientált, bunkóvadász minden "magának aranyosnak tartott" egyszerü lány is...


Túl nagy a választék pasik terén mi..?

Van miből bőségesen válogatni..


A rupótlan lúzerek meg akasszák fel magukat a farkuknál fogva nem igaz..?

Vagy egyszerüen csak d*göljenek meg..


2012. aug. 7. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:

tehát elfogytak az érveid és már csak a vagdalkozás megy. :-) az az igazán szánalmas..

jó pelenkacserét. :-)

Pápá

2012. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Nem fogytak el az érveim, még mindig megállják a helyüket. Te ismétled folyamatosan az egyetlen - három szóból álló - érved, miszerint "jogom van hozzá". Tudod mennyire vagy most nőies? Körülbelül annyira, mint ez a cigisdoboz itt a kezem mellett. Nincs ezzel baj, légy ilyen. A problémánk az, hogy ez a szemlélet, amit képviselsz már teljesen beleivódott a köztudatba.
2012. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:

Hol olvastad azt, hogy jogom van hozzá? :-D

tiszta idióta vagy.

Nem jogom van hozzá, hanem megtehetem.

Tudom, szar lehet, hogy az életed egy csőd, hogy semmihez sem értesz, semmiben sem vagy kiemelkedő, max a paprikás krumplid lehet említésre méltó, megértem én az ilyen egyszerű lelkeket is, nincs ezzel baj, ilyennek is kell lenni.

Cigizni persze nőies...

Utoljára írom le, hátha megérted. Házasodni is fogok és szülni is, de akkor, amikor nekem tetszik, azért mert megtehetem. Bármikor. Mert olyan jó helyzetben vagyok.

és úgy érzem, neked leginkább ez fáj.

2012. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Édesem, én nem vagyok nő, férfi vagyok. :)


Nehéz kimondani, de bocsánatot kérek ma 16:13-as kommentemért, kicsit elragadtattam magam, és én most férfias nem voltam...


Hidd el, nekem nem fáj, hogy te mit tehetsz meg, és mit nem. Nekem az fáj, hogy manapság a nők egyre kevésbé akarnak nők lenni. Nekem az fáj, hogy ma már nem érték, ha lovagias, ha kedves, ha törődő vagy egy nővel. Nekem az fáj, hogy ma egy nőnek egyre kevésbé érték az, hogy feleség és anya lehet, hogy egyre inkább kezd kiveszni az, ami a génjeinkbe van kódolva. A nők férfiak akarnak lenni, a férfiak meg nők. Persze nem azt mondom, hogy a nők csak süssenek, főzzenek meg takarítsanak, ők is lehetnek tevékeny, értékes részesei a társadalomnak, de könyörgöm, ne a karrier legyen már az életcél. És igenis lehet az a paprikás krumpli is siker, megélheted hatalmas, világra szóló sikernek is. Mert adtál valamit annak/azoknak, megörvendeztetted azt/azokat, akiket igazán szeretsz. Szerintem az ilyen lélek nem egyszerű, nem szegény, hanem a legesleggazdagabb lélek a világon. Bárcsak ilyenek lehetnénk mi férfiak is. De nem vagyunk, csak ti vagytok képesek erre. És hidd el, félünk, hogy elveszítjük ezt. Szükségünk van rátok.

2012. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:

továbbra is úgy írsz, mintha a kettő kizárná egymást. nem zárja ki.

az ellen léptem fel ilyen határozottan, hogy a nő a konyhába való.

szó sincs róla, hogy férfiak akarnánk lenni, de a nemlétező, általatok ilyen módin vélt tökünk tele van azzal, hogy nem tudjátok, mit akartok. Ha a nő elfogadja, hogy a férfi fizet, akkor pénzéhes, ha karriere van, akkor törtető emancipunci, ha terhes, akkor megcsaljátok, mert akkor már nem nő, hanem a gyerekeitek anyja, ha fáradt a szexhez vagy nincs kivasalva a másnapi ing, akkor förtelmes háziasszony, ha a kötelességei miatt elhanyagolja magát, mert ugye nincs idő konditerembe/fodrászhoz járni meg egyebek, szintén megcsaljátok, mert egy fiatalabb, szebb sokkal jobb. És ebbe a világba házasodjunk? mikor a pasik ilyenek? te sem gondolod komolyan...

Ne vedd magadra, nyilván te nem ilyen vagy, legalábbis az előző kommented alapján úgy vélem, teljesen normális jólelkű férfi lehetsz, csak ezt is meg kell érteni.

Amúgy az én paprikás krumplim 7 nyelven beszél, bármit meg tudok főzni és finom is lesz, mert szeretettel készítem. A nő nem veszett el nőnek lenni, csak nehéz megfelelni mindenféle irreális elvárásnak. Többek között én ezért nem is próbálkozom. Életem az életem, minél boldogabban és teljesebben. Mindegy milyen szerepben.

2012. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 Kovács Pistike01 ***** válasza:

"nem tudjátok, mit akartok. Ha a nő elfogadja, hogy a férfi fizet, akkor pénzéhes, ha karriere van, akkor törtető emancipunci, ha terhes, akkor megcsaljátok, mert akkor már nem nő, hanem a gyerekeitek anyja, ha fáradt a szexhez vagy nincs kivasalva a másnapi ing, akkor förtelmes háziasszony, ha a kötelességei miatt elhanyagolja magát, mert ugye nincs idő konditerembe/fodrászhoz járni meg egyebek, szintén megcsaljátok, mert egy fiatalabb, szebb sokkal jobb"


Az ilyen meg egészen egyszerűen nem férfi. Sajnos nem csak az igazi nők vannak fogyatkozóban, hanem az igazi férfiak is. Nem vagyok nőgyűlölő, hidd el, nekem a mai nyugati világ által ránk erőltetett, természetellenes, igazi értékek nélküli, förtelmes masszával van bajom.


Te sem olyan vagy, mint amilyennek gondoltalak. :)

Mit csinálsz hétvégén? :)))

2012. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 A kérdező kommentje:

Én megmondtam hogy a háttérthatalommal van itt a legnagyob probléma.

Téves hamis negatív mintákat programozna az emberek fejébe, az emberekből pedig igyekeznek kiölni pont azt amitől igzán emberek.


A hatalom célja az hogy ő legyen az egyénnek az első.

A társadalom legelemibb részeit szedi szét, a CSALÁDOT

és ezzel együtt nem is engedi hogy létrejöjjenek ujjak NEM ÉRDEKE.


Jöhet a lombikprogram, csipek a bőr alá és hajrá világkormány lelketlenül meneteljünk a szakadékba.


HA pedig megunják a létszámunkat akkor majd szépen lecsökkentik kedvük szerint..


HAARP- al és még ki tudja milyen aljas mérgekkel károsítják a tudatot.


100%- os MATERIÁLIS DARVINISTA ÁLTUDOMÁNYOS oktatással együtt..


Létrehoz egy problémát amire ők kínálnak egy látszólagos megoldást de valójában egy végeláthatatlan nyomor felé zuhanó vertigo az egész.


Tudjátok miért van az a sok boldogtalan ember a nyugati világban?

Mert a hatalom az egyéni EGO felfújását használja ki, amikor az egyén magába fordul és elkülönül.. ezzel együtt senki se gondolja egy pedig sem hogy szabad, mert a háttér hatalom rabszolgája, a pénz rabszolgája.


Nincsen egységtudat, nincsen szeretet direkt tartanak minket negatív rezgésszinten, amibe a valódi boldogság és a szeretet már nem fér bele csak az idióta függőségek, és az anyagiasság illúziója.

2012. aug. 7. 18:44
 78/78 anonim ***** válasza:
KEdves kérdező..egyetértek jórészt mindennel..valóban egy szakadék felé rohanunk,több szempontból is,a saját farkába harap a kígyó..az viszont nem mindegy,h TE hogyan tudsz létezni,ezen felismerések tükrében, akár még boldogan is..merthogy ez viszont rajtad múlik ;)
2012. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!