Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden mai lány könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden mai lány könnyűvérű flörtgép, egyszerre több fiút kábító érzéketlen egzisztenciahajhász?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet bennük megbízni, miért ilyen érzéketlenek és elutasitóak, miért ilyen kétszínűek?

Miért érdek és felszinességorientált, bunkóvadász minden "magának aranyosnak tartott" egyszerü lány is...


Túl nagy a választék pasik terén mi..?

Van miből bőségesen válogatni..


A rupótlan lúzerek meg akasszák fel magukat a farkuknál fogva nem igaz..?

Vagy egyszerüen csak d*göljenek meg..


2012. aug. 7. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:

én Háromszor voltam szerető pontosabban 3-ik egy kapcsolatban, szóval tényleg gerinctelenek egyesek

27F

2012. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 A kérdező kommentje:

Nem ismersz. aranyos vagyok igen de úgy látszik ez ma már a lőtéri kutyát sem érdekli igaz én soha nem leszek egy egyszerre több nőt elcsábító "macho" mert én nem vagyok olyan.

Soha egy nővel nem bántam rosszul nem emeltem fel a hangom nem sértegettem.

Itt most egy kicsit kifakadtam magamból mert már nem tudom magamban tartani az indulataimat itt most kitomboltam magam na és akkor mi van nagyjából így van olyan 80 % ban minden nő ilyen korosztálytól függetlenül.

2012. aug. 7. 09:40
 23/78 anonim ***** válasza:
nagyjából minden pasi egy szemét állat korosztálytól függetlenül.. ha neked akkora probléma, hogy minden nő ilyen, akkor miért nem a duciknál próbálkozol, ahogy leírtad, nekik mindegy.
2012. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 A kérdező kommentje:
Miért tenném.....?
2012. aug. 7. 09:44
 25/78 anonim ***** válasza:
hát ha akkora nő hiányod van és a csúnyákat és a ducikat tudod jellemben értékelni, akkor esetleg keress egy olyat.
2012. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
még mindig lehetsz bu.zi. :)
2012. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:

igen, az is egy megoldás. :-)

és a csajoknak sem kellene aggódni, mikor találkoznak pont veled.

2012. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 A kérdező kommentje:
Na jó szálljatok le rólam....... Lehet joban járok a fizetek érte mint ahogy ezt sok lúzer hangoztatta már itt a fórumon..
2012. aug. 7. 10:00
 29/78 A kérdező kommentje:
A csajoknak eleve nem kell aggódnia mer szelektívek anyukám...
2012. aug. 7. 10:00
 30/78 anonim ***** válasza:

'Ja nem vagyok kigyurva nincsen pénzem házam kocsim jogsim és nem vagyok egy filmszínész-jóképű srác sem csak egy egyszerü magát fenntartó senkiházi lúzer'


De bányarém és 100 kg fölötti ne legyen a lány...


Csak nekem ellentmondásos egy kicsit a sztori?

2012. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!