Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden mai lány könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden mai lány könnyűvérű flörtgép, egyszerre több fiút kábító érzéketlen egzisztenciahajhász?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet bennük megbízni, miért ilyen érzéketlenek és elutasitóak, miért ilyen kétszínűek?

Miért érdek és felszinességorientált, bunkóvadász minden "magának aranyosnak tartott" egyszerü lány is...


Túl nagy a választék pasik terén mi..?

Van miből bőségesen válogatni..


A rupótlan lúzerek meg akasszák fel magukat a farkuknál fogva nem igaz..?

Vagy egyszerüen csak d*göljenek meg..


2012. aug. 7. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
Pistike nekem senki ne szabja már meg,hogy mit akarok az életben, ha én atommagfizikus akarok lenni akkor az leszek és nem egy háztartásbeli valami. Törődjetek ebbe bele.
2012. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:

Hát Kudlik Julinak nyilván ez volt a kényelmes.

Nekem meg az, hogy dolgozom, pénzt keresek, számlákat fizetek, nem függök senkitől és nem kell nevetséges elvárásoknak megfelelnem.

2012. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:

Na az meg a másik dolog, a függés.

Ezért szívják meg azok a családanyák akik nem dolgoznak, hanem a férj tartja el őket. A férj így bátran mer félrekúr.ni úgyis tudja,hogy a nőnek nem lesz lehetősége elköltöznie,pláne,ha gyerekek is vannak. Így a nő örökké a férfi "szolgája" marad.

A férfiak ezt szeretnék, otthon várja őket egy nő kajával, tiszta ruhákkal stb. közben meg dug egy vagy több nőt is a feleség háta mögött.

Elég baj az,ha ez lenne nektek a helyes.

2012. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 A kérdező kommentje:
Én tudok főzni és nem erről van szó hogy rabszolgának szeretném a páromat, sőt én szeretnék inkább a kedvébe járni.
2012. aug. 7. 11:48
 55/78 Kovács Pistike01 ***** válasza:
77%

Iránban nem kevésbé jellemző, hanem egyáltalán nem jellemző, kéretik nem sarkítani, pedig ott igencsak erős az iszlám befolyása. Mit értesz az alatt, hogy milyen a nők iránti viszonyuk? Azt, amit már mondtam, hogy halálbüntetés jár nemi erőszakért? Azt, hogy az iráni nők nincsenek kényszerítve arra, hogy munkabírásban és teljesítőképességben túlszárnyalják a náluk fizikálisan sokkal erősebb férfiakat? Azt, hogy nem váltak aktív résztvevőivé egy olyan versenynek, amiben nőként részt venni felvállalhatatlan hátrány? Azt, hogy nincs annyi csonka család, szingli életmód és szexuális identitászavar? Azt, hogy az iráni nőkből nem veszett ki két csodálatos női érték: a finomság és a női báj? Azt, hogy Irán világelső a női bloggerek számában? Azt, hogy több perzsa nő jár egyetemre, mint férfi?


Császárnő!


Tégy, amit akarsz, senki nem akarja megszabni neked! De ha férfiként viselkedsz, akkor majd ne csodálkozz, ha férfiként is kezelnek. Vállald a kötelességeket szintúgy, ahogy a jogokkal élsz. Persze ezt is felvállalhatod, szíved joga. Csak hát akkor szépen lassan megszűnsz nő lenni. Mindent elveszítesz, ami mássá és ezáltal egyenrangúvá tett a férfiakhoz képest. Minden olyan értéket, ami bennünk nincs meg, csak bennetek...És egy ilyen nő egy egészséges lelkületű férfinak nem kell, hidd el. Akkor már tényleg csak arra leszel jó.

2012. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:
Ebben van valami....
2012. aug. 7. 12:05
 57/78 anonim ***** válasza:
bocsi, de attól lennék nő, hogy háztartásbeli leszek? ezt most te sem gondolod komolyan...
2012. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Hát ha neked ebből az egészből csak ennyi jött le, akkor az téged minősít.
2012. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:

Pistike


fordulj orvoshoz.

2012. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
Orvoshoz fordulni neked kéne.
2012. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!