Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden mai lány könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden mai lány könnyűvérű flörtgép, egyszerre több fiút kábító érzéketlen egzisztenciahajhász?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet bennük megbízni, miért ilyen érzéketlenek és elutasitóak, miért ilyen kétszínűek?

Miért érdek és felszinességorientált, bunkóvadász minden "magának aranyosnak tartott" egyszerü lány is...


Túl nagy a választék pasik terén mi..?

Van miből bőségesen válogatni..


A rupótlan lúzerek meg akasszák fel magukat a farkuknál fogva nem igaz..?

Vagy egyszerüen csak d*göljenek meg..


2012. aug. 7. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

miért neked meg az jött le, hogy férfiként viselkedünk.. akkor az meg téged minősít.

Pistike. Menj férjhez, szülj három gyereket és éljetek boldogan.

2012. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:

bármilyen meglepő, lehetsz úgy is 100%-ig nő, hogy nem feltétlen követed a társadalom által elvárt sémákat. Anno a szüfrazsettek amúgy nem azért harcoltak, hogy pasiként akarnak élni, hanem azért, hogy egyes dolgokba te is beleszólhass, lehessen szabad akaratod, a véleményedet ne csak elfogadják, de komolyan is vegyék, hogy ne csak otthon ülhess, hanem megvalósíthasd azt, ami valóban te vagy.

bocs, ha nekünk ebbe nem feltétlen tartozik bele a családalapítás, vagy a gyereknevelés, anyaság és egyebek mellet kicsit szeretnénk önmagunk is lenni.

2012. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
az Iráni infibulációról kár vitatkozni,az iszlám szélsőségesek között ott is előfordul.A többség ott ezt mindíg elítélte,ezért nem publikálják.. kb mint ahogy bizonyos roma közösségekben az apa veszi el a lánya szüzességét..van ahol ez a természetes,van ahol épphogy csak létezik..de van..de ez kevésbé lényeges.A lényeg h léteznek még régiók a nők tökéletes elnyomásával,a másik oldalon meg nők tömegei a karrierüknek áldozzák életük,férfi jegyeket viselve, biológiai küldetésüket elfojtva ..valahol a kettő között lenne a megoldás..
2012. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 Diavolino44 ***** válasza:
36%

Huh, de kis parazs vita kerekedett. :)


Iszlam es a nok: Rengeteget beszelgetek, a fold kulonbozo pontjairol szarmazo emberekkel. Az iszlam nok egyaltalan nem erzik magukat elnyomva. Sot! GOndoljatok bele, nincs feleloseg rajtuk. Nem kell megfelelni a vilag nyomasanak. Rengeteget tanulnak, olvasnak nagyon muveltek. Nekem a legfurcsabb meg mindig az, hogy a csador alatt ugyanolyan trendin oltozkodnek mint mi nyugatiak. Azert oltoznek divatosan mert sajat maguknak tetszik, s nem azert mert a vilag elvarja toluk. Egy valamit ne felejtsunk el egy ^rupotlan luzernek^ ott nincs csaja.


Teljesen egyetertek kovacs pistikevel. De jelenleg a noknek nincs egy mintajuk, gyakorlatilag kaosz van a nok fejeben. Mondjuk 50-100 evvel ezelott nagyobb volt a csalad, lattak azokat viselkedes mintakat amiket le masolva ok is megalkothattak az idealis csalad modellt. Anya otthon, sut-foz, takarit. gyerekneveles stb. A mostani huszas eveiben jaro noknek gyakorlatilag, teljes szabadsag szabadult a nyakukba, ami soha ez eddig a tortenelemben nem volt pelda. Nincs egy lekovetheto minta hogyan, legyenek anyak+szeretok+dolgozok egyben. S azert lassuk be ha ebbe a harom szerepkorben nem tudnak helyt allni borul az eletuk..

Persze, hogy nagyobb gonddal valasztjak ki a partnert!

2012. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 Kovács Pistike01 ***** válasza:

"Pistike. Menj férjhez, szülj három gyereket és éljetek boldogan."


Látod, pont ez az amiben jobbak vagytok tőlünk, mert mi erre képtelenek vagyunk.


"bocs, ha nekünk ebbe nem feltétlen tartozik bele a családalapítás, vagy a gyereknevelés, anyaság és egyebek mellet kicsit szeretnénk önmagunk is lenni."


Szörnyű ezt olvasni. Szörnyű, hogy egy nő nem akar anya lenni, hanem sokkal többre tarja a karrierjét. Nekem ez nem természetes.


"az Iráni infibulációról kár vitatkozni,az iszlám szélsőségesek között ott is előfordul.A többség ott ezt mindíg elítélte,ezért nem publikálják.. kb mint ahogy bizonyos roma közösségekben az apa veszi el a lánya szüzességét..van ahol ez a természetes,van ahol épphogy csak létezik..de van..de ez kevésbé lényeges.A lényeg h léteznek még régiók a nők tökéletes elnyomásával,a másik oldalon meg nők tömegei a karrierüknek áldozzák életük,férfi jegyeket viselve, biológiai küldetésüket elfojtva ..valahol a kettő között lenne a megoldás.."


A végével egyetértek, de az elejének nem tudom mi értelme azon kívül, hogy árnyalni akarod a képet Iránról.


"Nekem a legfurcsabb meg mindig az, hogy a csador alatt ugyanolyan trendin oltozkodnek mint mi nyugatiak"


Iránban például nem is kötelező a csador viselet, csak fejkendőt kell hordaniuk. Nem is olyan régen, ez még itt nálunk is trendi volt. Nagymamám élete végéig, 96 éves koráig hordta a kendőt. Ez jelzésértékű volt, azt mutatta, hogy ő már férjhez ment. Vidéken szokták mondani ha valakin nincsen semmilyen fejfedő, hogy hajadonfőt', hajdonfűn' van - ez a kifejezés is innen ered.

2012. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

Szörnyű volt olvasni, hogy szörnyen nem tudsz olvasni. Azt írtam, hogy NEM FELTÉTLEN. ez azt jelenti, hogy majd férjhez megyek és szülök, ha úgy akarom. (Igen, abban az előnyös helyzetben vagyok, hogy megtehetem bármikor.)

NEKEM ez természetes és kicsit sem érdekel, hogy ez neked nem az.

2012. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Bocsáss meg, de a egész hozzászólásod nem ezt tükrözte, meggyőződésem, hogy most is csak azért finomítottál, mert szembesítettelek önmagaddal.


Te egyébként tökéletes példa vagy, hogy hova vezetett ez az egész szüfrazsett mizéria. Szerinted most nőies vagy? Szerinted, most nem férfiként reagálsz? Szerinted, ha most élnék vele, hogy férfi vagyok, akkor mi lenne a vége?

Nagyon nem jó ez így...

2012. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

Semmivel az égvilágon nem szembesítettél, csak szerettél volna. :-)

Elmondom jó? baromira elégedett vagyok az életemmel, mert Az lehetek, ami mindig is lenni akartam, nekem vannak céljaim az életben (bocs, a családalapítás nekem nem az, mert tényleg bármikor megtehetem), ha neked ez azt jelenti, hogy férfiként reagálok és úgy élek, akkor talán a te fejedben van a gond. És akkor itt be is fejezem a vitát, pontosan ezért, mert ez így parttalan. Belém azt nevelték, hogy bármi lehet belőlem és az a fontos, hogy amit csinálok az boldoggá tegyen, ne szégyelljek maradandót alkotni és ráérek majd akkor családot alapítani, ha mindent elértem az életben.

Látom, neked pedig azt tanították, hogy az a legfontosabb, minél hamarabb férjhez menni, gyereket szülni és otthon maradni.

Nincs ezzel baj, csak ne erőltesd ezt rám.

(Szerintem meg az szomorú, hogy egy nőnek csak ebből álljon az élete, szánalmas.)

Na szia.

2012. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Gratulálok! Igazi korcs, genetikai hulladék lett belőled, és még büszke is vagy rá.
2012. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
Jó sok agyfosás a semmiről...
2012. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!