Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden mai lány könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden mai lány könnyűvérű flörtgép, egyszerre több fiút kábító érzéketlen egzisztenciahajhász?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet bennük megbízni, miért ilyen érzéketlenek és elutasitóak, miért ilyen kétszínűek?

Miért érdek és felszinességorientált, bunkóvadász minden "magának aranyosnak tartott" egyszerü lány is...


Túl nagy a választék pasik terén mi..?

Van miből bőségesen válogatni..


A rupótlan lúzerek meg akasszák fel magukat a farkuknál fogva nem igaz..?

Vagy egyszerüen csak d*göljenek meg..


2012. aug. 7. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%
Asd :DD Valaki nagyon csúnyán lett kikosarazva.
2012. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
Most két csaj is az ágyába akar vinni, és ez egyértelműen ki lett mondva...mindkettőnek van barátja...talán ez válasz a kérdésedre. DE: mindig van kivétel, közhely, de igaz:)24F
2012. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:

nem egyszer.....


Mindegyik lánynál elhitetem magammal hogy ő más ő tényleg más...


Más a lóf@szt....!

2012. aug. 7. 09:18
 4/78 anonim ***** válasza:
100%
és te tényleg _MINDEN_ lánnyal beszéltél?
2012. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, te igen nagyot csalódhattál.

Most jöhetnék én is a kérdéssel, hogy miért MINDEN olyan pasi aki kéne nekem csak szexet akar tőlem aztán b*szik rám? Miért csak az olyan srácok akarnak komoly kapcsolatot akiket még a hátam közepére sem kívánok??


Tudod, vannak normális csajok...a látszat sokszor csal, és vannak olyan lányok akik épp a bunkó pasik miatt váltak ilyenné, akik kihasználták őket.

Persze van akinek alapból ilyen a természete. Keress tovább, vagy egyszerűen csak sz*rjál bele..csak jön majd valaki aki normális és még kell is neked....

De ez az általánosítás a legrosszabb..nem gyűlölhetsz minden nőt, pár r*banc miatt.

2012. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
kepzeld nem minden lany,konnnyuveru,flortgep,egyszerre tobb fiut kabito erzeketlen egzisztenciahajhasz!!!
2012. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

Elég sokkal hogy statisztikát állítsak fel... és elég csalódott és szkeptikus legyek...

Remélem soha többet nem le4szek szerelmes mert senkiben nem lehet megbízni.


Minden nő megéri a pénzét és előbb utóbb erre mindenki rá fog jönni...

2012. aug. 7. 09:21
 8/78 anonim ***** válasza:
0%
remélem soha nem lesz barátnőd, nagyon sajnálnám szegény csajt, hogy egy ilyen EQ light selejttel kellene lennie.
2012. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:

Nem gyűlölök senkit csak csalódtam a kollektívában

Vélhetően én is az a "hátam-közepére sem kívánom"

című férfi lennék nálad is..


Ja nem vagyok kigyurva nincsen pénzem házam kocsim jogsim és nem vagyok egy filmszínész-jóképű srác sem csak egy egyszerü magát fenntartó senkiházi lúzer... fúúúj

2012. aug. 7. 09:26
 10/78 anonim ***** válasza:

Egy újabb nőgyűlölő kérdés, már vártam mikor lesz egy. Nem lehetsz túl értelmes ha - saját állításod szerint - "elég nőnél" próbálkoztál és ez lett a konklúzió.


Tudod a nők azért olyanok amilyenek, hogy a hozzád hasonlók helyett találjanak a faj fenntartására alkalmas hímeket. Hozzá kell tegyem, elég silány munkát végeznek még így is, elég ránézni a mai fiatalokra, de hát ez van.

2012. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!