Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen sok a könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok a könnyűvérű lány?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy már 3-4 éve folyamatosan legalább havi egy új nőt szedek össze. Ezzel még nem is lenne gond, ha nem vágynék többre. Szexre folyamatosan találok újabb csajokat viszont olyan normális lányt akiben esetleg meg tudnék bízni és nem dobja magát hanyatt már az első találkán, egyet se az évek során.

Főként lányokat kérdeznék, hogy tényleg ennyire nincs már a nőkben egy csepp nőies tartás sem? Vagy csak én vagyok annyira peches, hogy bármelyik nő borul?


2011. szept. 16. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2011. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

jó neked, nekem az is elég lenne jelen pillanatba ha egy borulna :( (esetleg adhatnál tanácsokat :D)

22 F

2011. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát, jó kérdés.

Az is lehet, hogy ez egyfajta védekezés, szóval inkább ők hagynak el, mert azt hiszik ki akarod használni őket.

Hány éves vagy?

2011. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

ez a kor problémája

hidd el az a néhány rendes lány is pont így látja a fiúkra nézve, ritka az, hogy két ilyen "rendes" találkozzon, de van olyan

sok lánynak csak a mennyiség számít

2011. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nos,én talán még a sokadik találkán se dobnám hanyatt magam miattad,viszont engem nem is vennél észre.:)
2011. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy adonisz...de szerintem is könnyűvérű az összes(mondjuk inkább csak a nagyja)...Hiányolom én is azt hogy meg kelljen küzdeni egy nőért...
2011. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

23:25/1-nek Nem vagyok egy elsőosztályú külsőleg viszont mondták már, hogy oltári dumám van. Gátlások nélkül ami eszembe jut. Előfordult már, hogy csaj megszóltam, hogy mire horda fent az orrát? Erre ugyanaz lett a vége...nálam kötött ki.


23:25/2-nek 25 vagyok most. Az elején tényleg úgy ment a dolog, hogy előre tisztáztuk, hogy szex és más semmi, akkor úgy éreztem jól magam egy 3 éves kapcsolat után aminek a fájdalmát enyhítettem.


Trossach-nak Az nem biztos, hogy nem vennélek észre, mert már az elvárásaim mércéjét is lentebb raktam hátha az a gond. :S

2011. szept. 16. 23:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ma volt egy leány,aki meg pont a küzdelmet hiányolta a fiúk részéről...tessék megkeresni a kérdését,ez is a küzdelem része.;)
2011. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy szót engedjetek meg srácok. Ha éppenséggel a téma más ruhában kerül színre, akkor ti vagytok a legjobban felháborodva, hogy miért nem kezdeményeznek a nők, ők csak várják a sült galambot. Szóval bizonyos mértékig ti is felelősök vagytok azért, hogy a szerepek felcserélődtek, bár én sem helyeslem ezt.
2011. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A mérce az igények változásával lejjebb megy ugyan,de szerintem (ennyi információ alapján) még így is a hasonló viselkedésű nőkre buksz,azokra,akik "illegetik" magukat.Ezzel nem bántani akarlak,és cáfolj meg nyugodtan!:)
2011. szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!