Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen sok a könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok a könnyűvérű lány?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy már 3-4 éve folyamatosan legalább havi egy új nőt szedek össze. Ezzel még nem is lenne gond, ha nem vágynék többre. Szexre folyamatosan találok újabb csajokat viszont olyan normális lányt akiben esetleg meg tudnék bízni és nem dobja magát hanyatt már az első találkán, egyet se az évek során.

Főként lányokat kérdeznék, hogy tényleg ennyire nincs már a nőkben egy csepp nőies tartás sem? Vagy csak én vagyok annyira peches, hogy bármelyik nő borul?


2011. szept. 16. 23:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

23:34-nek Én spec sose várom a sült galambot és el se várom, hogy kezdeményezzen a lány, sőtt alkalmat se hagyok, hogy ő kezdeményezzen. De sajnos ahogy észrevettem kb. 8-10 éve kezdődött ez a cserélődés. Akkoriban sokat jártam bulizni és akkor még legalább ténylegesen udvarolni kellett. Annak is megvolt a maga varázsa.


Trossach A kérdés címéből esetleg valami rémlik? :)vagy, ha írtál hozzászólást már könnyebb. :D

2011. szept. 16. 23:43
 12/20 anonim ***** válasza:

Igen azt látom,hogy te nem ilyen vagy.

Nálad szerintem annyi a gond, hogy rossz helyen keresed a párod.

2011. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg könnyűvérű lány van, és ez undorító. Én nem tudom hova fog még korcsulni ez a világ, de ami itt folyik a párkapcsolatok terén, az egyenesen szánalmas. Mindenki egyből lefekszik a másikkal, csomóan félrelépnek, a nők tálcán kínálják fel magukat a pasiknak. A szórakozóhelyek is olyanok mint valami húspiac. A sok kikent r.ibanc azt se tudja hogy tekergesse magát a pasiknak, aztán meg megy a csodálkozás, hogy ők csak a szexre kellenek.

Én nagyrészt a nőket okolom a kialakult helyzet miatt, mert amíg lesznek könnyűvérű r.ibancok, addig a pasik ezt ki is fogják használni. Ha egy nőért már meg kell küzdeni, akkor nem hajlandóak, mert úgyis van ezer másik, aki egyből szétteszi a lábát. Tisztelet a kivételnek! Bár én ilyennel nem nagyon találkoztam még...


22/L

2011. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Pont én lennék a kivétel ezek szerint. :D

Az elején élvezetes volt. :P

Azonban most már inkább fárasztó és kétségbeejtő.

"van ezer másik", nekem már általában erről inkább az jut eszembe, hogy "mennyi járhatott már benne?" és ilyenkor a kedvem is elmegy sokszor.

2011. szept. 17. 00:07
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Kivétel te is csak egy ideje vagy, mivel eddig nagyon is tetszett ez az életmód. :D

Egyébként tényleg kétségbeejtő a helyzet. Sőt, siralmas. Szerintem a legtöbb férfi még mindig úgy gondolja, hogy nem kell nőért hajtani, mert van bőven választék. Ha az egyik nem adja be a derekát, akkor sebaj, ott a következő.

2011. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ha meg nem dobja hanyatt magát egyből, otthagyod mert nincs sex, és ugye " a férfiaknak vannak szükségleteik...blabla..." ....döntsd már el mit akarsz! ha szóba se állsz olyannal aki mondjuk várat magára egy évet, akkor mit akarsz?
2011. szept. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért nem gondolod hogy benned van a hiba?! Nem tudjuk hogyan közelítesz és kikhez közelítesz.
2011. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én nem ilyen vagyok, írj privit :D

20/L

2011. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hehe, az utolsó akkor lett volna jó, ha azt mondja "én nem ilyen vagyok, írj privit oszt dugunk" :D
2011. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
En nagyon nem vagyok konnyuveru, legalabb egy evet varnek mielott lefekudnek valakivel, de meg szuz vagyok. L
2018. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!