Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden mai lány könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden mai lány könnyűvérű flörtgép, egyszerre több fiút kábító érzéketlen egzisztenciahajhász?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet bennük megbízni, miért ilyen érzéketlenek és elutasitóak, miért ilyen kétszínűek?

Miért érdek és felszinességorientált, bunkóvadász minden "magának aranyosnak tartott" egyszerü lány is...


Túl nagy a választék pasik terén mi..?

Van miből bőségesen válogatni..


A rupótlan lúzerek meg akasszák fel magukat a farkuknál fogva nem igaz..?

Vagy egyszerüen csak d*göljenek meg..


2012. aug. 7. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:

Persze a csomagolás először mindig az hogy

"én nem vagyok olyan"..

csak gyorsan leszortírozlak bocsi nem vagy az esetem..kifogás hegyekkel vagy egyszerűen semmit nem mondanak és le se szarnak.. na az a kedvencem...

2012. aug. 7. 09:29
 12/78 okoska31 ***** válasza:

ezen a Földön durva számítások is szerint alsóhangon 500 millió potenciális nő van, aki számításba jöhet egyáltalán.

Miután mindenkit, akit leselejtezel, marad mondjuk 10 millió.

Kötve hiszem, hogy mind a 10 millióval találkoztál már.

Nem tudom hol ismerkedsz, de a szórakozóhelyek, bárok, stb. nem igazán alkalmasak (vagy nagy szerencse kell hozzá) a komoly lányok/hölgyek megtalálására.

Ne kérdezd, akkor hol ismerkedj - találd fel magad!


Ja, és ezt pasiként írom...:)

2012. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
45%
Ezek nem érnek annyit, hogy miattuk rosszul érezd magad.
2012. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:

A mai nők el vannak k*rvulva azt hiszik csak ők körülöttük forog a világ..


Nekik nem jó egy átlagos kedves pasas neeem nekik több kell akár egyszerre.. a kis egójuknak jót tesz ugye ha sokan nyalják a s*ggüket..

2012. aug. 7. 09:32
 15/78 anonim ***** válasza:
Pont ezért szard le őket, nélkülük boldogabb leszel:)
2012. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 A kérdező kommentje:
Hidd el több helyen ismerkedtem és minde nő ugyan azt csinálja.. minden nő.. kivéve a bányarémek és a 100 kg felettiek érthető okoból ők beérik az egyszerűbb arcokkal is.
2012. aug. 7. 09:34
 17/78 A kérdező kommentje:
Köszönhető a nyomornak és az idióta agymosásnak persze..
2012. aug. 7. 09:35
 18/78 anonim ***** válasza:

de te nem is vagy kedves.

ez abból is lejött, amiket itt írogatsz.

így ne csodálkozz, ha senkinek sem kellesz.

2012. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
Azért mert nem értesz a nőkhöz, ne őket hibáztasd.
2012. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
Agymosás az is, ha azt hiszed, hogy egy nő boldoggá tehet. Rajtad kívül senki se tud boldoggá tenni, egy nő meg főleg nem. A boldogság elérése belső munka. A harmónia eléréséhez csak magadra van szükséged.
2012. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!