Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagy már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy már végre békén? Elég volt!

Figyelt kérdés
A volt barátnőm nem akar eltűnni az életemből egyszerűen. Már letörölt msn-ről is másor meg úgy volt, hogy az életbe se keressem erre rá 3-4 hétr ő jött vissza és írt nekem, hogy bocsássak meg neki ő nem akar végleg elszakadni tőlem. Hát ennyit erről. Most meg szívózik velem állandóan és mág van barátja is. Mit csináljak? Letöröljem én őt? Sajnálnám mert én nagyon szerettem őt és még mindig érzek valamit, de nem tudom mi lenne a helyes megoldás mert így csak mindig felcsesz!
2009. júl. 15. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd nem ér meg ennyit egy olyan lány aki nem tudja mit akar. Főleg ha van most kapcsolata.
2009. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én összejönnék vele...


Mondd meg neki, hogy még "ma" dobja a "barátját", és akkor van esélye...


A barátját nem biztos, hogy azért tartja, mert szereti... Lehet, hogy csak téged akart vele elfelejteni... "felülírni" :-) Ha dobja még "ma" a barátját, akkor tényleg szeret.


Remélem tudtam segíteni...


F/15

2009. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem mondom azt, hogy hasonló helyzetben voltam már, de az sajnos nem egyszer előfordult, hogy a lány szakítás után még keresett és ha nem vettem fel - mivel a "bocsáss meg kérlek"-et nem tudtam/akartam elfogadni - akkor vezetékes és csak beszólogatás.


Lehet a Te volt barátnőd is csak egyszerűen élvezi, hogyha így még kellemetlenséget okozhat Neked. De ezt nem merem állítani, de logikusság alapján ha tényleg újra szeretné kezdeni, akkor nem vág bele mással egy másik kapcsolatba.


És az is lehet, hogy a megfejthetetlen női logika... :D


Szép napot!


Sárky

2009. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!