Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy békén hadjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy békén hadjon végre?

Figyelt kérdés
Van egy fiú már több mit egy fél éve vok vele,jó vele meg minden,csak az utóbbi időben rájöttem hogy nem is akarom ugy ahogy régen.Eszt többszir is meg mondtam már neki de fenyegetőzik hogy kiteregeti a dolgainkat és szégyenbe tesz,utánna meg addig nem enged el magától mig aszt nem mondom hogy minden rendben van!!! Szóval félek tőle mivel meg is üthetne és erőszakos !!! De sehogy nem tom lerázni bárhogy is szeretném:-( hivogat,zaklat,és teljesen ki vok miatta:-(Nem vagyok boldog és csak szorongok de egyben félek is mert nincs kihez fordulnom mivel a család nem nagyon törödik velem!!! Egyedül maradtam:-((((((
2011. márc. 6. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

amerikában 911, Magyarországon 107

ilyenek után lehet feljelenteni a hülye gyereket, ha másképp nem esik le neki a tantusz

2011. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eszt többszir is meg mondtam már neki..vagyis érthetően megmondtad neki, hogy te nem szeretnél vele kapcsolatot és hagyjon békén? Akkor ez zaklatásnak minősül és ahogy előttem írták tegyél feljelentést! Csak hogy tiszta legyen:

Zaklatás


176/A. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Aki félelemkeltés céljából


a) mást vagy rá tekintettel hozzátartozóját személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó büntetendő cselekmény elkövetésével megfenyeget, vagy


b) annak a látszatnak a keltésére törekszik, hogy a sértett vagy hozzátartozója életét, testi épségét vagy egészségét sértő vagy veszélyeztető esemény következik be,


vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(3) Aki a zaklatást


a) házastársa, volt házastársa, bejegyzett élettársa, volt bejegyzett élettársa, élettársa, vagy volt élettársa,


b) nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt álló személy


sérelmére követi el, az (1) bekezdésben meghatározott esetben két évig terjedő szabadságvesztéssel, a (2) bekezdésben meghatározott esetben bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2011. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bármit mond, ír, soha semmit sehogy ne reagálj le


így nem provokálod, reményt sem ébresztessz benne, hidd el, el fog felejteni, de ehhez az kell hogy segíts neki úgy, ahogy első sorban írtam

2011. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Válts telefonszámot.
2011. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!