Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagy már végre békén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy már végre békén?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú tavaly még az általánosban aki szerelmes volt belém.Szerelmes leveleket irt, verset stb.Még megis fenyegetett, hogy ha nem jövök vele össze akkor öngyilkos lesz.Az elején szépen , aztán meg csúnyán mondtam neki, hogy hagyjon már békén.

Vége lett a sulinak, és eltelt 6hónap és most felvett msnre és megint mondja, hogy szeret.És majd én is rájövök, hogy szeretem őt.Pedig nem.Utálom, már az miatt, hogy nem hagy békén.

Nem akarok letiltani, mert akkor meg az lenne, hogy oda jönne a sulihoz és ott leégetne.

Nem lehet vele szépen megbeszélni, mert nem érti meg...

Mit csináljak vele?


2011. jan. 17. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek, vagy barátaidnak, hogy szóljanak rá...

Ha nem áll le, akkor jelentsd fel zaklatásért.

2011. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek. Egy idő után békén hagy.
2011. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Azeriel ***** válasza:
drága kis angyalom -----------> ez nem fenyegetés ez terrorizálás!!és ha öngyilkos lesz akkor mi van ?? semmi úgyse fogja megcsinálni!!!! csak ezzel terrorizál! hidd el nekem!Üdv Azi Bácsi
2011. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De akkor mit csináljak vele?

Már 1éve nem hagy békén...

2011. jan. 17. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
tedd azt amit az elsö mond!
2011. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szoltam már, de ismeri az anyját az én mamám, és tökre birja

amikor mondta, hogy öngyilkos lesz , akkor az ofő felhivta az anyját..akkor kicsit leállította magát...de aztán pár nap mulva folytatta...

2011. jan. 17. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Légy bunkó, esetleg vágj vissza.
2011. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szard le nagy ívből. ha még mindig csinálja szólj egy srácnak akivel jóba vagy vagy ha van pasid akk neki.

és szóljón ő h szálljon le rólad ha még akkor sem teszi akk menj a rendörségre és jelentsd fel

2011. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!