Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar még tőlem? Mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar még tőlem? Mért nem hagy végre békén?

Figyelt kérdés
sziasztok! 21 éves lány vok fél éve szakítottam a barátommal (ő 29 éves)és 5 hónapja van egy másik barátom akit nagyon szeretek. az ex pasim azóta is folyamatosan zaklat. mikor kb egy hónapja együtt voltam a jelenlegi barátommal ő felhívott hogy beszélni akar velem én meg beleegyeztem. találkoztunk is és nagyon mérges volt bezárt a kocsiba vagy 2 órán keresztül ott kellett ülnöm vele mert nem engedett ki, és eléggé agresszív volt. szerencsére a tesóm arra jött és így kénytelen volt kiengedni, de azóta is minden egyes nap keres meg hív telefonon.olyanokat mond hogy megváltozott és soha többet nem fog bántani de nem hiszek neki.nagyon kedves meg rendes is most de tartok tőle eléggé. vele 3 évig voltunk együtt.. mit akarhat még tőlem?? hogy tudnám lerázni??
2010. ápr. 27. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
téged akar,biztos nagyon szrethetett nem bírt elfelejteni....ismerős szitu
2010. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem baromi szeret az exbarátod.
2010. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bezárt a kocsiba? De nagy lol !!!!! XD

Amúgy meg fogj egy 9 mm-st éss...

2010. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Aki mást személyi szabadságától megfoszt, bűntettet követ el.

A jogi tárgy: a mozgás, a helyváltoztatás, a tartózkodási hely szabadsága, mint az emberi cselekvési szabadságának részei, az ezek sérthetetlenségéhez fűződő társadalmi érdek.

A passzív alany: ( sértett ) bárki lehet, feltéve, hogy mozgási, helyváltoztatási szabadságának eredetileg a birtokában volt.

Az személyi szabadság megsértése ún. tartós bűncselekmény, addig tart míg a sértettet fogva tartják. A bűncselekmény befejezett, amikor a sértett nem képes akaratának megfelelő mozgásra, helyváltoztatásra.


jelentsd fel az elmebeteg szemétládát!!!!

2010. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem szeretném feljelenteni.. nagyon szerettem őt. nem tudom mit érzek most. a mostani barátom teljesen az ellentéte (26 éves és rendőr)
2010. ápr. 27. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd már meg a rendőr barátodat, hogy mit gondol a személyi szabadság megsértéséről
2010. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tud róla... nem egyszer már egymásnak is ugrottak szórakozóhelyen meg az utcán is.......
2010. ápr. 27. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán ideje lenne bizonyítékokat gyüjtened pl telefon hang felvételek és feljelentést tenned zaklatásért mielőtt még eldurvulna a dolog..


Pl: A kocsiba bezárás simán felér egy személyes szabadság korlátozásával, vagy emberrablással.



Vagy keress pár verőlegényt, menjetek el az exedhez és figyelmeztesd hogy a tökeit fogod szarrátapostatni ha nem szál le végre rólad!


Le kéne állítani a srácot...

2010. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ha meg a Rendőr barátodnak ugrott az exed akkor a barátod miért nem helyezte magát szolgálatba és kezdett intézkedést?


Simán beszólhatott volna a kollegáknak a belsős telefonján és bevihették volna a srácot!!


Mivel ha a barátodra támad az hivatalos személy elleni erőszak, de ezt a pasidnak tudnia kell ha valóban Rendőr!!

2010. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én mondtam neki hogy nem kéne rendőrségi ügyet csinálni azt hittem hogy egy idő után leáll de nem így van
2010. ápr. 27. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!