Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre komolyan vegyen? = ( Vagy egyáltalán mit akar akkor tőlem szerintetek?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, és egy ideje már „összejárunk” egy 35 éves nővel, már majdnem egy éve (volt benne egy pár hónapos megszakítás). Nem csak szex, hanem dumálunk is stb és én eléggé beleestem :S De az a baj, hogy ő nem tud komolyan venni, ha szóba hozom, hogy jöjjünk össze rendesen, csináljuk az életünket együtt, mindig csak annyit mond, hogy ne hülyéskedjek már, meg ez nem így működik stb stb pedig én nem hülyéskedek :( Szóval terel. Van egy 10 éves fia is, vele is tök jóban vagyok, viszonylag jól keresek, szóval nem hiszem, hogy ez lenne a baj, biztos, hogy a korkülönbség, csak nem tudom, hogy tudnám meggyőzni arról, hogy ez nem akkora gáz, mint amekkorának ő hiszi. Ha meg így folytatódik tovább, én megkattanok :S Most mit csináljak? Mit akar egyáltalán tőlem? Nem értem :/
2011. márc. 9. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Pl. olyanokat talál ki h azért ne jöjjünk össze mert nekem a melóm miatt néha rövidebb időkre ki kell mennem külföldre... de én mondtam neki h ott hagyom a melóm nem érdekel ha ez a baj, de úgy se jó neki... szóval csak terel :/
2011. márc. 9. 21:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kitartó vagy idővel úgyis beadja a derekát.
2011. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez egészen úgy hangzik,hogy kedveli a társaságod és szeret veled lenni,viszont komolyabbat akárhogy is szeretne,de nem tud veled elképzelni,talán a korkülönbség miatt,talán más miatt.

Be kell érned a szexszel és a társaságával,hisz te magad is láthatod,hogy többet nem szeretne tőled,ráerőszakolni pedig nem is tudod és nem is érdemes magadat.

Tudd meg,hogy mi is az oka pontosan,amiért ő nem akar szexnél többet kialakítani veled.Tudom,hogy a korkülönbség látszik most a legvalószínűbbnek,de nagyon sok más oka is lehet még.Beszéld meg vele:)

2011. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az utolsó leírta helyettem is a dolgoakt.
2011. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!