Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy hagyjon végre békén?

Figyelt kérdés

A pár hete elhagyott a barátom teljesen abszurd dolog miatt, nem is értettem akkor, azután kiderült, hogy a kapcsolatunk elejétől kezdve csalt - beletörődtem elég hamar emiatt - nem is voltunk együtt hosszú ideig! Most van egy új barátom, és szombaton felmentünk bulizni, ahová az exem is betoppant a hugával, és nekiállt arcoskodni, meg akarta verni a párom, persze semmi esélye nem volt.. Kisfiú ő hozzá képest!

Azóta viszont zaklat sms-ekben, hívogat, és nem tudom hogyan állíthatnám le, nagyon zavar! Ő lépett ki a kapcsolatból, az ő döntése volt, most mégis ő van megsértődve, és én vagyok a rosszlány


2010. nov. 1. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
kérd a mobilszolgáltatódat, hogy tiltsák le azt a számot amin hivogat
2010. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ember akkor döbben rá, hogy mennyire fontos volt neki valaki, ha elveszíti. Én amit tennék: Megmondanám neki konkrétan, hogy nincs esélye többé, és innentől kezdve nem reagálnék se sms-re se a szitkozódásokra!
2010. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előzőekkel, és legyél sokat a mostani barátoddal, majd ő megvéd, ha baj lenne. :)

A telefonodban nem lehet letiltani a számát? Van alapból olyan készülék is. Lehetőleg pedig kerüld azokat a helyeket, ahol összefuthattok. Majd elfelejt. Legalább szenved ő is egy kicsit.

2010. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kerülöm, de kisvárosban nehéz... az sms-ekre eddig sem reagáltam, csak rosszul esik a szitkozódás
2010. nov. 1. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Tiltsd le a számát, mint ahogy már mondták mások is. Cserélj mobilszámot. Stb.

Elhiszem, hogy nehéz megtenni, de neked is jobb, ha nem tud elérni.

2010. nov. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tiltasd le a számot!


Gondolkozz el, hogy ha olyan kisfiú volt ő a mostanihoz képes. Miért voltál vele?


És gratulálok. Egyik kapcsolatból a másikba ugrani, az mindig csak jót szül. A szakemberek azt mondják, ilyenkor elkerülhetetlen, hogy előbb-utóbb az előző partner hibáit ne rójuk fel az újnak. Még ha rá nem is jellemző az.

2010. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 clyde&robert ***** válasza:
en csak annyit mondok meg hogy ne valaszojjal az sms eire,meg szamba se vedd,egy ido utan befejezi,ne is nyomd ki ha hiv,ne valaszojjal,ne irjal neki ,ennyi
2010. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"persze semmi esélye nem volt.. Kisfiú ő hozzá képest!"


Termesztésen igyekezz, hogy azt még véletlenül se tudja, meg hogy ez a véleményed! Mert az úgy-e olaj lenne a tűzre, semmi más.

2010. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismét egy jó kérdés...

Alapjáraton HA ő kisfiú,akkor te most mi vagy?

Nem támadni akarlak,de aki ilyen kérdéseket tesz fel,hogy konkrétan mit kéne tennie hát az se egy érett személy ne haragudj.


Egyébként meg a kérdésedhez annyit,hogy: Semmit nem tudsz tenni,ugyanez volt/van az első barátnőmmel,1 hónapig eltiltották tőlem,összemelegedett egy másik sráccal,kiprovokálta a szakítást. Valahogy túltettem magam rajta,összejöttem egy másik csajjal,mert láttam,hogy már minden kötél szakadt. Akkor újra akart velem járni,de nemet mondtam mert nem ért meg nekem annyit.1 hónap után ez a csaj megcsalt,2 hónappal később összejöttem egy másikkal,jött az a dolog,hogy megint járni akar velem(ez nyáron volt) és kb azóta ez megy,hogy ő még szeret és mindíg is szeretett csak a barátai lebeszélték rólam stb stb. Én most azon gondolkozom,hogy megbocsássak-e neki mert igazából már ezerszer megszakítottuk a kapcsolatot,de valahogy mindíg megtalált én meg sajnos reagáltam.

Röviden tömören: Nem reagálsz,telefonszámot cserélsz,facebook,myvip,iwiw neveket is kicsit átvarriálod,hogy ne találjon meg. Ennyi.

De a legjobb az,ha vársz ezzel. ÉS talán neked is mások lesznek a belátásaid.

2010. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!