Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám rávenni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a volt barátomat, hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve voltunk együtt, azóta szakítottunk. Én már többször mondtam neki hogy ne is beszéljünk, hagyjuk egymást békén, csak ő mindig átjön, mindig hívogat. Az a baj,hogy én voltam a hibás mert azóta is beszélek vele, átjön, itt is beszélgetünk, de nincsen semmi, csak barátok vagyunk, de ő azóta is próbálkozik..Ezt is azért csináltam, hogy neki ne legyen olyan rossz, de rájöttem, hogy nagy hülye voltam. Egyfolytába mondja, hogy így szeret meg úgy, aztán mindig lebukik, hogy csajozik..de közbe meg nem akar engem elengedni..miért van ez? Ha mondom neki hogy akkor hagyjuk egymást békén ne beszéljünk többet, ő annál többet hív, egyfolytába, meg átjön, hogy ő engem szeret..de így ez nem jó..valami megoldás kéne..mert az is fura, hogy én meg nem vagyok belé már szerelmes, de mégis kicsit féltékeny vagyok ha megtudom hogy más lányt akar felszedni, de én meg mégse akarok vele járni..hát komolyan mondom magamat se értem..lehet hogy ez mind az én hibám ezt én csináltam magamnak ezt a helyzetet..mert volt sokszor hogy én hivtam át beszélgetni, meg ilyesmi, de járni nem akarok vele, közbe meg nem akarom hogy más lánnyal legyen..önzőség tudom..de mi lenne a megoldás?
2011. ápr. 29. 08:30
 1/4 A kérdező kommentje:
21/L
2011. ápr. 29. 08:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz, nagy ívbe lesz*rod!

Magyarul:

ha hív lenyomod,

ha üzen törlöd,

ha találkozol vele hidegen köszönsz, és továbbmész.

(Ha tényleg csajozna, akkor nem téged pesztrálna.)

2011. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előttem válaszoló mondja. Le kell sz@rni.


(vagy meg kell neki mondani, ha kell, akkor igenis durván, hogy hagyjon békén!)


Hasonló helyzetben voltam én is. Annyi különbséggel, hogy én nem találkoztam vele, mert elég messze laktunk egymástól.

De 5 éven keresztül folyamatosan hívogatott. (Én is hülye voltam, hogy felvettem.) Egy idő után átszokott arra, hogy letiltotta a hívószám kijelzést mivelhogy ha láttam, hogy kitől érkezik a hívás nem vettem fel.


Telefonszámot nem cseréltem, mert nagyon sok helyen kellett volna bejelentenem a változást.


De hála az égnek, már nem hív.

2011. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl ne féltékenykedj.
2011. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!