Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a barátomat a sexre?

Figyelt kérdés
Járok egy fiuvak,akiről most tudtam meg hogy 18 és még szűz.Én viszont már nemvagyok,és nekem igényem van a sexre.Többször is volt már konfliktus közöttünk abból,hogy szerinte én siettetm.Hogyan tudnék neki burkoltam célozgatni? Vagy mondjam meg neki hogyha nem fekszik le velem,lefekszem mással. SEgítsetek.
2010. febr. 1. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vesd rá magad. Nem fog visszautasítani.
2010. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pff...nem mondom h egy macsó jobb nála, de akkor is elég gáz. szerintem ha már most veszekedtek rajta akkor később is fogtok mert úgy látszik nem egy szexista vadállat és te többször akarod majd mint ő.
2010. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én sexelni akarok a barátommal akkor állatába elkezdem csókolgatni és ledöntöm az ágyra, lefogom a kezeit és elkezdem csókolgatni ennek sose tud ellenállni próbáld ki te is:D
2010. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

mondd meg neki, h akkor lefekszel mással

így legalább tudni fogja, mifélével van dolga

2010. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ez lenne neki az első, biztosan csak izgul.


21:01


Ha velem tennéd, én meg sem próbálnék.

2010. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen könnyen medugatnád magad mással,akkor nem is szereted őt olyan szinten.Hagyd,te keress olyat akivel akkor csinálod mikor akarod,ő meg talál majd egy olyan lányt akivel akkor fekszik le,mikor ő úgy érzi,jobban jártok mind a ketten! :)
2010. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szmnt ***** válasza:
hát hogyha neked kell lány létedre 'rohanni' ezután , az érdekes.
2010. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
milyen kis b*zi lehet az aki nem akar dugni? tuti van valami baja. talán nincs is pötse. vagy csak simán impotens. vagy elmegy félperc alatt.
2010. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nem szereted a srácot és elakarod venni a szüzességét? Hát ne haragudj nem vagy te egy kicsit ku*va? Hagyd meg egy olyan csajnak aki szeretni fogja. Ilyet meg ne mondj neki hogy lefekszel mással. Neked hogy esne ha ilyet mondana neked az a fiú? 18/L
2010. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, nem jártok olyan hosszú ideje, és a fiunak vannak gátlásai és lehet, fél a kudarctól, hogy "kicsi a farka, görbe, hamar elsül, próbálja halasztani.

petting volt már? vagy az sem? Ha nem akor azzal kellene kezdeni, nem egyből belevágni a lecsóba.

Hameg csak kefélni akarsz akkor ne azért akarj vele, mert még szűz.

2010. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!