Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam, hogy hagyjon békén, mégsem hagy! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég megmondtam egy lánynak, hogy többet akarok tőle. Ő nem akar többet (nem érez többet, bla bla bla). De azt akarja hogy a barátja maradjak. Én erre megmondtam neki, hogy nem tudok hozzá barátként viszonyulni, hagyjuk abba egymás közt, és egy ideig kerüljük egymást.

Tegnap újra rám írt. Annak ellenére, hogy elég világosan kifejeztem neki, hogy hagyjuk egymást. Semmi különöset nem írt, "hogy vagy", meg ilyen hétköznapi dolgokról, stb.,...


Miért csinálja ezt?

Mit tennétek a helyemben?


2011. márc. 11. 16:17
1 2
 1/11 Funktasztikus ***** válasza:
velem is volt ilyen....nem irtam utánna rá...ha durvul a helyzet tiltsd le ez anyira idegesitö tudd leni hogy elmondod h nem akarsz a barátja leni de nem hagy békén hogy legyél neki...
2011. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Összetörted a szívét. Hiányzol neki, ezért keres. Kíváncsi rá, hogy mi van veled. Speciel én sosem értettem azokat a pasikat, akik képesek arra hogy ne beszéljenek többet a másikkal. Valaki elárulhatná hogy miért zárja ki egymást a kapcsolat vége és az hogy néha beszélgessenek? És akkor mi van, ha megkérdezi hogy "hogy vagy?". Kultúrember válaszol. Kultúrember vált pár szót a másikkal, aztán szépen lassan majd leépül a dolog. Ha pedig nem, akkor sincsen semmi. Nem értem. Miért nem lehet beszélni a másik féllel??????
2011. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát ez az, ha nem akar kapcsolatot akkor miért nem hagy már? nem fogja fel, hogy minden kontaktus kifejezetten sz.r nekem, mert nem tudok és nem is akarok a plüssmackóbarátja lenni


amugy köszi a választ

2011. márc. 11. 16:25
 4/11 A kérdező kommentje:

beszéltem vele, úgyhogy hátrább az agarakkal.....


nem értem mit nem értesz ezen? nem voltál még soha senkiért oda? nem tudod milyen amikor többet akarsz, de nem kapsz, csak haverságot? ha nem élted még át, akkor remélem h nem is fogod.

és pont ezt nem akarom, hogy "leépüljön" a dolog....akkor már jobb, ha egyszerre múlik el, hamarabb vége az egésznek

2011. márc. 11. 16:27
 5/11 A kérdező kommentje:

"Összetörted a szívét."


Én? Az övét? Légyszíves értelmezve próbáld meg olvasni, amit írtam...inkább fordítva van a dolog....Én törtem össze neki? Bocs, hogy nem kellettem neki, tényleg -.-

2011. márc. 11. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Jajj, ne haragudj! Bocsánat!
2011. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond, csak figyelmesebben legközelebb, légyszíves!
2011. márc. 11. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki azt ilyenkor, hogy fontos körömrágnivalód van:)
2011. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Letiltani nem tudod?
2011. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

le tudom, de nem akarom, nem akarom végleg elfelejteni, csak amíg kiszáll belőlem a "lila köd"


(előtte évekig barátok voltunk)

2011. márc. 11. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!