Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne hagyjon el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze egy fiúval párhete és azóta egyszer találkoztunk mert bemutattam a szüleimnek, rá párnapra nagyon megbetegedtem és lehet hogy akár 2hónapig nem is tudunk találkozni... de nagyon szeretem és őis engem mondja h kibírjuk de nagyonrossz így:/ Most mit tegyek mert félek?:(


16/L


2011. aug. 3. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
gyógyulj meg mielőbb addig ne csinálj semmit!!
2011. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aztarohadt... nekem egyáltalán a leghoszabb kapcsolatom 3 hónapos volt :D
2011. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Csak akkor a tied, ha elengeded, és visszajön hozzád".

Ha tényleg szeret, akkor úgy sem fog elhagyni, azért mert pár hónapig nem látjátok egymást. Ha mégis megteszi, akkor úgy sem érdemli meg a szeretetedet.

Szóval csak nyugalom. (Bár tudom, hogy ilyen helyzetben nem lehet megnyugtatni.)

2011. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a komikat sokmindent mondjuk nemtudok tenni csak várni:(
2011. aug. 3. 19:03
 5/6 L.L.M. válasza:
én ovi óta 1 fiúval vook azzal aki állítólag megcsalt :/
2011. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez nagyonédes*-* a megcsalós részt leszámítva... ha megbánta végülis meglehet bocsátani neki max 1xer...
2011. aug. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!