Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam, hogy hagyjon békén, mégsem hagy! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég megmondtam egy lánynak, hogy többet akarok tőle. Ő nem akar többet (nem érez többet, bla bla bla). De azt akarja hogy a barátja maradjak. Én erre megmondtam neki, hogy nem tudok hozzá barátként viszonyulni, hagyjuk abba egymás közt, és egy ideig kerüljük egymást.

Tegnap újra rám írt. Annak ellenére, hogy elég világosan kifejeztem neki, hogy hagyjuk egymást. Semmi különöset nem írt, "hogy vagy", meg ilyen hétköznapi dolgokról, stb.,...


Miért csinálja ezt?

Mit tennétek a helyemben?


2011. márc. 11. 16:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb majd feloldod, ha túl leszel rajta.
2011. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!