Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért vagyok szerencsétlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok szerencsétlen a szerelemben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan , aki folyton a másik nyakán lóg, vicces vagyok, de tudok komoly is lenni, megértő, kedves, szeretnivaló.Ezeket pasi mondta rólam.Mégis általába csak szexre kellek, vagy csak szórakoznak velem.Nemértem mért szívom meg mindig.Legutóbb ezt mondta nekem egy srác : a pasik olyat vesznek feleségül, mint amilyen te vagy, aztán megcsalják mindenfélével.Most komoly ez az élet?
2012. júl. 12. 19:43
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
nem, de már így is rám lett kenve a dolog, hogy én csábítottam el, és ezt a srác mondta...
2012. júl. 12. 20:58
 32/38 ASOT ***** válasza:

hát hogyne...ő kapcsolatban van miért is lehetne ő a hibás...főleg ha nem akar otthon balhét egyértelmű h azt is fogja terjeszteni, hogy te másztál rá...


másnap meg neked sajnálkozva mondja h "kicsim ez nagyon rádterelődött pedig nem akartam".

2012. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
ó nem, ezt nekem mondta a srác, kicsit aljas...
2012. júl. 12. 21:02
 34/38 ASOT ***** válasza:

natessék...


egyre jobb úton haladsz :)

légy rá dühös haragos, ésatöbbi...


A néppel meg ne foglalkozz szószátyár egy világban élünk...

kérdés hogy majd azaz ember aki majd lesz neked fog hinni avagy a népnek..


és annyi az egész, hogy majd...majd ha úgy lesz valamikor...akkor ismerd meg jóóó alaposan.

2012. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
mért írod, hogy jó úton haladok?
2012. júl. 12. 21:09
 36/38 ASOT ***** válasza:
hogy dühös leszel! az jó hamarabb túl vagy dolgokon. Meg ha felveszel egy seg.gfej Dr. House stílust...könnyebb lesz.
2012. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 ASOT ***** válasza:
minthogy síránkozól, meg jajj istenem mi lesz velem ha eljön a nagy hideg...micimackó is túlélte a hideget...
2012. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 ASOT ***** válasza:
amúgy meg teljesen lemaradsz! ma 20-22-ig Armin van buuren - a state of trance van.... www.di.fm
2012. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!