Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen szerelem, párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok! Szeretnék egy igazi rendes kapcsolatot de attól tartok hogy senkinek se vagyok elég jó ahhoz hogy randizhassunk és hogy legyen köztünk valami (járásra gondoltam)! Mindegyik barátnőmnek van barátja csak nekem nincs! Léccí írjatok hozzá kommentet! UI:. Valakinek nincsen barátnője?
2012. ápr. 10. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :P írj privit! :D
2012. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg már barátnőt szeretnék nagyon.


Merre valósi vagy?

2012. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mindegyik barátnőmnek van barátja csak nekem nincs!"


Csak emiatt ne akarjál mindenáron kapcsolatot.

Csúnyának tartod magadat? Milyen az öltözködésed?

2012. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem késtél le még semmiről!!!nem kell azt siettetni!
2012. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen ne aggódj még azon, hogy legyen egy komoly kapcsolatod. És az, hogy a barátnőidnek van pasija az téged ne zavarjon és ne is legyél emiatt stressze szerintem...Türelem és "pasit" terem:D
2012. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!