Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen a szerelmi életemben?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szép lányt látok naponta és mindig el fog az érzés, hogy mi van, ha ő lenne a párom csak épp ezért szalasztottam el, mert nem mertem leszólítani?


Emiatt nem megye sehogy sem az élőben való ismerkedés lányokkal és a netes társkereső oldalakban is csalódtam, pedig már több éve fent vagyok.


Egyre rosszabb barátnő nélkül, egész sokái bírtam, de most már komoly kapcsolatot szeretnék egy értelmes, kedves, hűséges lánnyal. Lehet nagy igényem van, mert a túlsúlyos lányok valamiért nem vonzanak, hiába próbáltam erőltetni, de sok lánynak meg épp amiatt nem kellenék, mert alacsony, vékony fiú vagyok.


Nem tudom hol és hogyan találhatnám meg a páromat, nagy szeretethiányom is van már egy ideje és az sem tesz jót, hogy naponta látok szerelmes párokat egymást ölelve, csókolva.


Ha esetleg más is hasonlóképpen szenved, nyugodtan írhat privátban is! Mindenkinek válaszolok!


2012. márc. 8. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Garantált fogyás 7 növény amely eltünteti a fölösleges kilókat. www.perfect-slim.hu


Ajánld a túlsúlyos lányoknak

2012. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énis kb ugyanúgy vagyok mint te...sajnos én se vagyok valami jó a nőknél...próbálok diszkóban ismerkedni,de eddig semmi...de hátha neked bejön :) próbáld ki:)
2012. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is ÖNISMERET! Amíg valaki nincs kibékülve magával, inkább ne is keressen, mert abból jó nem fog kisülni. A párkapcsolatban nem az a fontos, hogy két fél kiegészítse egymást. Két fél emberből hogyan lenne egy jó kapcsolat? Szóval mikor egyedül jól érzed magad, kiegyensúlyozott és magabiztos vagy akkor jöhet a párkapcsolat. Szeresd és tiszteld végre magad! :) Mikor ezt eléred, akkor már nem lesz gond azzal, hogy élőben is ismerkedj :).
2012. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pocsai Réka válasza:
Fiúk írjatok légyszi kort is, mert más írnék egy 15 és egy 25 évesnek! :)
2012. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én személy szerint nagyon önérzetes vagyok.csak azoknál próbálkozok be akik erős jeleket küldenek.erős jel nálam ha: a lány megsimogat, hozzámdörgölőzik meg ilyesmi.

lehet hogy ha kockáztatnék több csajom lett volna de azt vettem észre hogy a diszkréció ritka a lányoknál.Oké hogy kíméletesen utasítanak vissza de egy héten belül már az egész környék tudja hogy hoppon maradtam

2012. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem szólítsd le ha meglátsz egy jó nőt aki bejön,próba szerencse.meg esetleg a neten is folytathatod a keresést,nem muszáj kifejezetten társkereső oldalon

fő h legyél magabiztos,érdeklődő,de azért ne tapadj rá túlságosan...meg am a csajoknál is sokszor az van h aki lehozná nekik a csillagokat az nem érdekli őket,jó néha ha a pasit kell elcsábítani(saját tapasztalat)

18/L :)))

2012. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!