Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok. Eddig ketto baratom volt, de csak 2-3 honapig. Mindig azzal az indokkal szakitottak velem, hogy nincs idejuk parkapcsolatra....

Minden ismerosom tokre irigyel mivel ma lassan 1 eve kikooltoztem kulfoldre, es egyedul elek dolgozok.

Kivulrol boldognak tunok, de kezd felemeszteni ez az egesz belul :(


Mit csinaljak, hogy vegre megtalaljam a parom? Itt a munkahelyen is mindenki azt mondja , hogy aranyos kedves szep lany vagyok. Majd eljon asz en idom is.


De kerdem en mikor?


23L

180 cm magas es 70 kg vagyok


2012. febr. 15. 09:42
 1/7 Macs1209 ***** válasza:
75%

Majd akkor, ha nem írsz ki ilyen kérdést (vagyis válzozik

az önképed..) És ezt most minden bántás nélkül mondom.

2012. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak pont rosszakat fogtál ki.
2012. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem még mindig mondják hogy eljön az én időm. Nemsokára 35 leszek, úgyhogy nem hiszek nekik...

34 ffi

2012. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A te időd sose fog eljönni. Egy lány, aki csak várja a hercegét, olyanokkal fog összejönni, akikkel te is. Nem te választasz, hanem téged választanak. Sajnos így nem te érvényesíted az igényeidet, hanem rád találnak mindenféle emberek, akik vagy csak dugni akarnak, vagy semmi komolyat.


Milyen országban élsz? Mit dolgozol? Ezen is sok múlik...

nyitott vagy a helyiekre?

2012. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Angliaban dolgozok, egy nagyobb varosban (nem Londonban)

Termeszetesen nyitott vagyok a helyiekre is, semilyen eloiteleteim nincsenek.

A sult galambra se varok.

Randizni voltam mar itteniekkel. 23-30 kozotti pasikkal.

De mindegyik csak 1-2 ejszakara tervezett volna, igy megmondtam nekik, hogy felejtos.

Teljesen atlagos pasik voltak kinezetre. Munka ugyileg pedig volt koztuk egyszeru bolti elado es cegvezeto is.

Ugy latszik, hogy tenyleg nincsen szerencsem :(


K.rvasan sem oltozkodok, amibol azt hinnek h 1 ejszakara kaphato lennek.

Altalaban a 3-4 randi korul kozolte mindegyik, hogy nekik nem kell hosszutavu kapcsolat csak par ejjszaka :(

2012. febr. 15. 11:54
 6/7 étoile et lune ***** válasza:
Szerintem nem kell emiatt szomorkodj. Akkor fog jönni a neked való hapsi, amikor nem is számítasz rá. Csak élvezd az életet, és majd ő is bekapcsolódik. 23 évesen még fiatal vagy, és igenis tartsd meg a mércéd, az alá ne csússzon be semmi egyéjszakás kalandra vágyó seggdugasz - az menjen inkább k*rvázni.
2012. febr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morzsa ***** válasza:
Nem vagy szerencsétlen,csak egyszerűen nem találod azt a pasit amilyet szeretnél vagy elképzeltél.Én most 30 évesen élem át ugyanezt:( Én sem egy éjszakás vagy alkalmi kapcsit keresek,azért ennél már többre vágyom.Reménykedem abban,hogy hátha a tavasz meghozza a szerelmet...mert már én is kikészülök az egyedüllét miatt.De inkább vagyok egyedül,mint egy alkalmi vagy rossz kapcsolatban.
2012. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!