Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen, hogy mindig rosszba szeretek bele?

Figyelt kérdés
Először beleszerettem egy családos emberbe, akinek felesége és 2 lánya volt, azt hittem, hogy ő is érez irántam valamit, de csak játszott velem, nagyon cikisen viselkedtem. Ezt megtudta az egész falu, mindenki erről beszélt, ha meglátott, ennek köszönhetően kiábrándultam belőle.Aztán interneten megismerkedtem egy 37 éves férfival,elmentem hozzá egy hétvégére, szerencsére nem történt semmi közöttünk, amikor közeledni akart hozzám, akkor nekem egyszerűen hányingerem lett,undorodtam tőle/kicsit el volt hízva talán ezért/. Látta, hogy én nem akarom a dolgot, szerencsére nem erőszakoskodott..hazafelé a vonaton eldöntöttem, hogy többet nem találkozom hazafelé, és otthon már azt gondoltam, hogy milyen hülye voltam, hogy elmentem hozzá.Azóta már nem érdekelnek annyira a pasik, ha valaki randira hív, észrevettem, hogy inkább kibújok a dolog alól, és hagyom a francba, egyszerűen nincs kedvem pasikkal találkozgatni. Ezután pedig beleszerettem a barátnőmbe,aki 5 évvel idősebb nálam, többet is akartam tőle,titkon össze akartam jönni vele,de elköltözött, mielőtt a tudtára adtam volna. Így utólag ezt is beláttam, hogy csak leégettem volna magamat, ha bevallom neki...Aztán megismertem egy nőt,aki kissé furcsa,30 év körüli, mások elmondása szerint bogaras nő, hát sokszor magában beszélget az utcán, meg nevetgél,de velem mindig nagyon barátságos, sokszor találkozunk, mert szemben lakik velem.Egyedül lakik, észrevettem sokszor, hogy ő is néz engem,és ha látja, hogy észreveszem, akkor mindig gyorsan elkapja a fejét.Mindenki úgy beszél róla, hogy a bolond meg stb... stb... De én beleszerettem,azóta sajnos elköltöztünk abból a faluból, de még mindig nagyon sokat gondolok rá, folyton ő jár a fejemben, és őmiatta is akarok visszaköltözni abba a faluba, ha lesz pénzem. Na hát elég hosszú lett, bocsi, csak kíváncsi vagyok rá, hogy ti mit gondoltok ezekről a dolgaimról... Értelmes válaszokat várok.
2011. nov. 14. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom mit vársz tőlünk.
2011. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval leszbikus vagy? Én elítélem a homikat, mert ez egy beteg dolog. Szerintem a legjobb, ha kikéred egy orvos tanácsát és ha nem tudsz visszatérni a pasikhoz, akkor pedig hagyd fel a szerelmi életet. Szerintem a családodban keresd a homoszexualitásod okát...talán apád volt a hibás valamiben, hogy ilyen lettél. Én elmennék egy pszihológushoz mindenesetre
2011. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy? Szerintem nem valami jó az erkölcsi érzéked! Hogy lehet családos emberre egyáltalán ránézni?!? Ráadásul van 2 gyereke is... De megpróbálok nem ítélkezni. Hány éves vagy? Olyan vagy mint a kiskutyám, csak az ösztöneid vezérelnek!:D szerintem gondolkodj is! Lehet nem ártana... Keress valakit aki illik hozzád! Akkor nem fognak kinevetni meg Te is boldog leszel!
2011. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2011. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el a leszbikusságos miatt! De amiatt igen, hogy családos emberrel akartál kezdeni. Ellopnád más táskáját mondjuk? Mert ez kb ugyanúgy lopás lett vna... Ne légy hülye! Hagyd azokat, akik nem egyedülállóak.
2011. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 WhiteLabel ***** válasza:
Az nagy baj ha én nem értek ebből semmit?
2011. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahoz, hogy valaki szerencsétlen legyen ahoz olyan agy is kell. Mit képzeltél mikor családos férfival voltál? Őszíntén mit? A kezdő mondatom igaz!
2011. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta beláttam, hogy nagyon nagy szemétség volt tőlem, és egyáltalán nem értem magamat...azóta már rá sem néznék családos férfire. Amúgy 21 éves vagyok.
2011. nov. 14. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
írj privátra kérdező,ha kell egy jó pasi..
2011. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!