Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves vagyok! Nem rég...

14 éves vagyok! Nem rég vesztettem el a szüzességem a barátommal, akit nagyon szeretek! De egy szerencsétlen esett miatt lehet hogy terhes lettem:SVajon terhesvagyok?

Figyelt kérdés

Egyik este mikor egy koncerten voltunk úgy alakult h nálam alszik a barátom,de mivel nem terveztük, ezért nem volt nála gumi.Megbeszéltük hogy akkormost nincs szex , csak szexuális "játékok".De egyik pillanatban túlságosan beindultunk "játszadozás" közben,és rövid ideig volt volt vaginális közösülés,de te tette mélyre,mégis nagyon félek h teherbe estem:S ez körülbelül 2ésfél hete történt,és a héten vagy a jövőhéten(mert késhet)kéne megjönnie de egyenlőre semmi jele.Többet is eszek ,bár most beteg vagyok így nemnagyon kívánok semmi kaját,

valószínüleg a néhai hányingerem, a vírus miatt van.

Szüleimnek nemmerem elmondani,mert szerintem nagyon leszidnának és azis lehet h egy időre eltiltanak a barátomtól:S

Létszives segítsetek:(


2009. nov. 24. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 14 évesen gyereket szülsz, jobban leszidnának, mintha elmondod nekik, hogy lehet hogy terhes vagy.

Elsőként amikor meg kéne jönnie, és nem jön, vegyél egy tesztet, és meglátod, hogy terhes vagy-e. Ha igen, akkor meg mondd el szépen anyukádnak, és kérd meg, hogy kísérjen el nőgyógyászhoz.

Amúgy attól, hogy a barátod csak kicsit tette be, ugyanúgy terhes lehetsz, de ezt biztos te is tudod.

2009. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet!
2009. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát! Ahogy számolom, olyan közép idő lehetett a közösüléskor, úgyhogy lehetsz terhes. Nem vigyázott a barátod? Ha nem jön meg, várj egy pár napot és csinálj egy tesztet!! Igazán várhattál volna még a nemi élettel!! Még csak kislány vagy 14 évesen! Na, mideggy remélem nem estél teherbe.
2009. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

az utolsónak: szerintem nem kellene így viselkedni! Attól mert megtörtént véletlen még kell neki a segítség! Te még sosem hibáztál? Kétlem... Nna mindegy, kedves kérdezö: lehetsz terhes bár ha nem ment el benned akkor kicsi a valószínüsége. Mindenképpen szólj anyudnak róla, hogy idöben meg tudjátok oldani a dolgot. Vehetsz tesztet is de sokszor nem azt mutatják ami a valóság és ha terhes vagy akkor amúgyis nödoki kell. Azért szurkolok, hogy ne legyen semmi baj!:)

21/L

2009. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Na erre mit írjak,hogy a fórumtársak ne hurrogjanak le?

Szerintem is felelőtlen dolog volt amit tettél,de ha már így alakult,várdd meg azt a napot,amikor úgy kb. nem várod a mensidet,és csinálj tesztet,az majd biztos választ ad.

Ha neked rendszertelen a mensid,a leghosszabb napot nézd,amilyen volt a ciklusodban,és akkor tesztelj.(pl 32 napon)


Mrs House

2009. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a mostani leszidás/eltiltás és a két hónap múlva bekövetkező (amikor már nem titkolhatod) leszidás közül kell választani, akkor a mostanit válaszd. Bár, előbb csinálj tesztet, és kérd egy felnőtt segítségét, hogy megbizonyosodj. És máskor ne legyél ilyen felelőtlen!
2009. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem mond el az anyukádnak,ha terhes vagy úgy is el kell mondanod, ha nem akkor meg legalább elvisz nőgyógyászhoz és felvilágosítást kaphatsz a védekezésí lehetőségekről pl.:gyógyszer, így a későbbiekben talán nem fog fájni ilyen dologért a fejed.De ne úgy kezd a szülőknél hogy lehet terhes vagyok, egyenlőre mondj csak annyit, hogy már nem a kis szűz lányuk vagy, egyenlőre éppen elég lesz neki ezt feldolgozni.Később meg ha esetleg pozitív lesz a teszt a felén már túl vagy.Azért szurkolok,hogy csak az első felét kelljen elmondanod!
2009. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te lány, 14 évesen mi a francért terpesztesz?

Ahhoz, hogy valaki szexuális életet éljen kell testi, pszichés és szellemi érettség is. Még el se érte a cicid a megfelelő méretet, lelkileg se hinném, hogy fel vagy rá készülve, jaj... Sok ilyen becsúszott buli utáni balesetből baba lesz, azonban elképzelhető, hogy a betegség miatt késik a vérzésed, már ha beállt már, nem pedig össze-vissza menstruálsz.

Várj egy hetet, vegyetek egy terhességi tesztet, és reggel, első pisilésnél teszteljetek. Azért nem mondom, hogy most, mert lehet ki se mutatná a teszt, viszont 1 hét múlva már tuti megbízható eredményt fogsz kapni.

És nem bántani akarlak, de azok a lányok, akik ilyen korán kezdik, 18 éves korukra már kiélt nők lesznek, ami hidd el, nem jó.

2009. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
végül mi történt?
2011. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!