Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit javasolnál ennek a szerenc...

Mit javasolnál ennek a szerencsétlen hüly* lánynak?

Figyelt kérdés

18éves a lány és a fiú, 4hónapja vannak együtt és legutóbb elmaradt a védekezés.Így valószínűleg terhes a lány.A lány hiába akart venni 72órást a fiú mondta hogy biztos nem az ne költsenek ilyenre.

A fiú sem iskolába sem dolgozni nem jár, otthon van, a lány jár iskolába, de még vannak tervei is.Én ugyan nem tudom hogy akadtak össze de a fiú megfogta az isten lábát.

A baj hogy a lánynak az anyja nem tudja hogy már lefeküdtek, és ha most bejelenti hogy terhes elég gyatra lesz mert lebukik hogy hazudott.Az anya elég ósdi felfogása.Szerinte a lány és a fiú ne feküdjenek le fél év 1 évig.


2010. dec. 9. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És kedves kérdező te ki vagy ebben a történetben?
2010. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a lánynak a barátnője, sajnos nem tudom hogy mit tegyen és gondoltam felrakom hisz itt azért érett nők vannak.
2010. dec. 9. 19:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy valószínüleg? Ilyen nincs, vagy terhes, vagy nem. Késik már a mensije, vagy csak a nem védekezés miatt gondoljátok, hogy valószínüleg az. De én úgy vagyok vele, hogy előbb legyen biztos, csináljon tesztet, menjen dokihoz, mert amíg csak lehet, addig nincs miről beszlni.
2010. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az még hogy elmaradt a védekezés, nem biztos, hogy terhes is.
2010. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a lány tényleg azért "fél" az anyjától, mert lebukik, hogy már lefeküdtek? Véletlenül sem azért, mert esetleg terhes maradt? Szerintem ha tényleg terhes, az anyját marhára nem az fogja érdekelni, hogy mennyi idő után szexeltek, hanem hogy még védekezni sem volt eszük.
2010. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel, ameddig nincs pontosan meg, hogy terhes-e vagy nem addig nincs miről beszélni. Ha nem ment el benne a srác, akkor jóval kisebb az esélye a terhességnek.

Te meg foglalkozz a saját életeddel és hibáiddal, ne a barátnődet oltogasd, hogy hülye. Az ő gondjuk lesz, ha terhes és nem a tiéd, közöd nincs a lány se a fiú életéhez hiába vagy a barátnője, te hülye p*csa. :D

2010. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Úgy értem a 19:37-al. :)
2010. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na szóval a fiú váltig állítja hogy nem ment el benne, amikor a fiú kihúzta még 2-3or meghúzgálta magának és akkor jött ki a **** a lány hasára, a barátnőm nagyon fél hogy lehet a fiú nem vette észre és már belé is ment valamennyi.Veszekedtek is miatta
2010. dec. 9. 19:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De tesztet nem vettek még? Nagyon venni kéne egyet. Hogyha megúszták most, akkor legközelebb pedig a lánynak nem szabad gumi nélkül engednie, mert megbízhatatlan a pasi!
2010. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

azon kivul, hogy majdnem be...tam a rohogestol es feltem kirohogom magambol a gyereket .... :)))

delelott volt egy hasonlo kerdes. ott me csak a fiu volt 18 a lany meg 17. szoval ez vagy kamu kerdes vagy a kerdezo meg igy sem meri felvallalni a tetteit. de nekem nem tunik valosnak!!!

2010. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!