Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit javasolnál ennek a szerenc...

Mit javasolnál ennek a szerencsétlen hüly* lánynak?

Figyelt kérdés

18éves a lány és a fiú, 4hónapja vannak együtt és legutóbb elmaradt a védekezés.Így valószínűleg terhes a lány.A lány hiába akart venni 72órást a fiú mondta hogy biztos nem az ne költsenek ilyenre.

A fiú sem iskolába sem dolgozni nem jár, otthon van, a lány jár iskolába, de még vannak tervei is.Én ugyan nem tudom hogy akadtak össze de a fiú megfogta az isten lábát.

A baj hogy a lánynak az anyja nem tudja hogy már lefeküdtek, és ha most bejelenti hogy terhes elég gyatra lesz mert lebukik hogy hazudott.Az anya elég ósdi felfogása.Szerinte a lány és a fiú ne feküdjenek le fél év 1 évig.


2010. dec. 9. 19:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ez nem kamu ez nem egy nagy cucc krdés ha kamuznék nem ilyet és ez igen is valóság és bár kamu lenne
2010. dec. 9. 20:10
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

Csak zárójelben jegyzem meg, hogy az ilyen történetektől feláll a szőr a hátamon!!! Én lassan 10 éve küzdök azért hogy gyermekem lehessen, mások meg ilyen felelőtlenek.... :(


Na, ami a lényeg: Ha már a barátnőd ilyen suta 18 éves kora ellenére, akkor vegyél te neki egy tesztet.

Akár pozitív, akár negatív az eredmény el kell menni nőgyógyászhoz!!! Mert... a negatív is lehet fals.

Ha a nőgyógyászati vizsgálaton kiderülne, hogy terhes, és már elmúlt a hölgyike 18 éves, akkor el is mehet abortuszra, ami tegyük hozzá pénzbe került. Anyukának meg nem feltétlenül kell tudnia róla.


Ennyi.

2010. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Ez nevetséges! Ezek szerint el sem ment benne.. Létezik előváladék is, de most emiatt állítod te azt, hogy valószínüleg terhes? Normális vagy? 18 évesen ennél több eszetek is lehetne. Nem mondom, hogy lehetetlen, de nem is nagyon esélyes, hogy ebből terhesség legyen. És arra még mindig nem sikerült válaszolnod, hogy egyáltalán késik-e már a mensije, vagy csak úgy légből kaptad ezt a "valószínüleg" kifejezést? Mert ilyet nem lehet csak úgy kijelenteni, még akkor sem, ha elment benne a srác. Hányan vannak itt az oldalon, akik figyelik a peteérésüket, és még így sem sikerül nekik...

Úgyhogy szedd össze magad, ne kiabálj el olyan dolgot, ami egyáltalán nem biztos, és ne írkálj más nevében. Ez az ő dolga, akárhogy lesz, majd megoldják. Vagy ha ő úgy dönt, majd megkérdezi ő.

2010. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
engem ő megkért hogy segítsek neki,ja és még nem jött meg ez még holnap lesz 5napja.Ha megveszi a tesztet már biztosat tudunk?Azt hiszem 3 napos terhességet kimutat
2010. dec. 9. 22:20
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, hogy milyen tesztet vesztek, különböző érzékenységüek, de ha már késik, akkor bármelyik kimutatja. A 3 napos terhességet pedig úgy kell érteni, hogy beágyazódástól számított 3. nap, tehát az az aktustól számolva kb. 11-13 nap.
2010. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
78%

Nagyon érdekesek ezek a válaszok !

Szerintem nem kell mindjárt lehordani egy 17-18 éves fiatalt. Lehet hogy más is kerül ilyen helyzetbe , akarata ellenére 35 évesen. Szerintem a legfontosabb, hogy megtudja, terhes e. Aztán ha véletlenül az, akkor a 2. legfontosabb, amit én személy szerint semmiképp nem szalasztanék el, még ha anyukám régimódi lenne is, hogy elmondjam neki. Aztán az ö segitégével együtt lehet dönteni.

2010. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
39%
de jo hogy a csajszi egyszer lefekud valakivel es nem vedekeznek es terhes,mar ha az!!!!!?? en 8 honapja nem vedekezem es nem esek teherbe,masok meg egyszer veletlenul nem vedekeznek es tessek!!!!hat hol itt az igasag???kerdem en!!!!Szerintem ha terhes a baratnod akkor vetesse el mert ilyen fiatalon meg nincs helye a babanak nala!!!!lehet hogy sokan most le pontoznak de szerintem igy kellene tegyen,mar ha csak nem kamu ez az egesz tortenet!!!azzal a fiuval meg fejezze be,mert semmi jora nem szamithat egy olyan fiu mellet aki meg iskolaba se jar,se dolgozni!!!hat hogyan akarnanak megtartani egy kis babat???ha nem dolgozik???mar megint csak a szulok nyakaba kerulne minden!!!szerintem akkor nem alaptalanul volt szigoru az edesanya nem?nekem ez a velemenyem!!!
2010. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!