Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ennyire szerencsétlen,...

Lehetek ennyire szerencsétlen, vagy ez már beteges félelem?

Figyelt kérdés

Lehetséges,hogy valaki pettingtől teherbe essen a várt mensi előtti napon utána 5 hónapig mindig menstruál terhességnek semmi tünete,csak a megszokott 4-5 napos mensi 2-3ra csökkent de nem egy-két csepp de mégsem a megszokott mennyiség.10 percenként a tükör előtt állok és azt nézem hogy a hasam nőtt és próbálgatom behúzni stb.de úgy nincs még nagy pocakom csak némi háj de az 5.hónapban látványosan nagy lenne nem igaz?:SKérlek segítsetek az élete adnám egy nyitott boltért és egy tesztért:S


(és még annyi hogy a második mensim a petting után 2 hetet késett ezért csináltam egy tesztet nega. lett:S)Van még bármennyi esély ezek ellenére hogy tényleg teherbe estem?:S


2009. máj. 31. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, de ügyeletes patika mindenhol van
2009. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes,de menj egy ügyeletes gyógyszertárba és vegyél tesztet.

5 hónapos terhesen nekem rendes pocakom volt.Kismamanadrágot hordtam.A nadrágjaim már hónaposan nem jöttek rám.4 hónapos terhességemtöl pedig terhes ruhákat hordtam.

2009. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pettingtől nem lehet teherbe esni, kivéve, ha petting közben a barátot spermája vagy előváladéka valahogyan a hüvelyedre vagy a hüvelyedbe kerül.


5 hónapos terhesen már látnád magadon a pocakot, nem csak a hájat. Ha úgy érzed, beteges a félelmed, vegyél egy tesztet. Garantáltan negatív lesz, pedig 5 hónapos terhesen már tudi azonnal pozitív lenne. De hátha ez megnyugtat.


Én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz. Ezt erősen ajánlják, valahányszor a vérzésben változás következik be, márpedig az, hogy könnyebb és rövidebb lett, az komoly változás. Ezt kiválthatja egy erős fogyókúra is, vagy alacsony ösztrogénszint, például. Egy orvosi vizsgálat fényt deríthet erre, egyben a nőgyógyász garantáltan ki tudja zárni a terhességet is.


Mindig van ügyeletes gyógyszertár, vasárnap és ünnepnap is. Keresd meg a hozzád legközelebb esőt, és vegyél egy tesztet.

2009. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sajnos keddig várnom kell mert a gyógyszertárban anyám barátnője van és nem szeretném ha ez kiderülne főleg ha nem vagyok terhes.akkor szerintetek esélytelen hogy baba legyen?:S
2009. máj. 31. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már a múlt napokban elhangzott és ott is világosan leírta mindenki hogy nem vagy terhes.
2009. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár lehet nem te voltál és akkor bocsi...
2009. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2009. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!