Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek UH-ra. De...

Holnap megyek UH-ra. De félek, hogy nem lát semmit. Másnál is volt ilyen félelem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell félni


hanyadik hétben vagy 5,6?

2010. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt! Nem is akármilyen félelmem volt akkor, hiszen minden terhestünetem megvolt! Ahhoz képest még az orvos is azt hitte terhes vagyok, miután kézzel megnézett, sőt! Azt is meg tudta mondani, hogy méhen belül van a kisbabám! Aztán hosszas UH figyelés után jött csak rá, hogy a méhem külső falára rátapadt egy ciszta...és én pedig 2 hónapig abban a tudatban éltem, hogy kisbaba van a pocimban. :((( Azóta sincs babám!
2010. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen volt,de szerencsére alaptalanul.Szerintem nincs olyan aki ne izgulna,de nyugi,minden rendben lesz.
2010. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6. hétben vagyok. Másodiktól kérdezem: és a teszted milyen volt? Nekem is megvan mindenféle tünetem, és nagyon szúrkál a petefészkem, hol az egyik hol a másik. Ezenkivül alig tudok enni, mert hányingerem mindentől. A mellemhez meg nem lehet hozzáérni, annyira érzékeny.
2010. okt. 19. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hetesen valamit már mindenképp lát. Petezsákot biztosan. 6 hetesen pedig már van szívhang (ha félidőben volt peteérésed).
2010. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen a görbém.

2010. okt. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!