Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék vagy félelem?

Terhes lennék vagy félelem?

Figyelt kérdés

Májusban volt abortuszom és azóta se hevertem ki :S

1 hónapja vannak olyan tüneteim,h hányinger,szédülés,ételeket megkívánok,és puffadt a hasam és az alja olyan,mintha kezdene kerekedni...Volt menzim,igaz késett 4 napot,de semmi szokatlan nem volt benne! Csináltam tesztet a tünetek kezdetén,de negatív lett...bár amikor terhes voltam akkor is az első teszt negatív volt és a második lett halványan pozitív 7 hetesen.

Ha nem terhesség akkor létezik,h ez attól van,h félek egy újabb terhességtől és lelki eredetűek?

Nem olyan válaszokat várok amikkel lehurrogtok az abortusz miatt,mer sajnos muszáj volt ezt tennem :( hanem segítséget! Tudom menjek orvoshoz,de először szeretnék segítséget kapni,h mások h látják!


2010. dec. 7. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy álterhesség. Amikor valaki nagyon szeretne babát, vagy épp nagyon félne egy terhességtől, akkor beképzelheti, produkálhatja a tüneteket, a haspuffadástól a hányingerig. Akár még ki is maradhat a menszesze.


Ha a teszted negatív, akkor nem vagy terhes.

2010. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én is erre gondolok,h idegi/lelki dolog.

Csak ugye amit leírtam,h egyszer teszteltem akkor negatív lett /5 hetesen/ és rá 2 hétre teszteltem /7 hetesen/ és akkor lett csak halvány pozitív!

Nagyon kivagyok már :s Még az abortuszt se dolgoztam fel,amit sztem soha nem is fogok...és most ez :S

2010. dec. 8. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!