Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is van ilyen cipőbe vagy...

Más is van ilyen cipőbe vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk.Nagyon jó lenne ha legkésőbb 1 hónap múlva teherbe esnék.Nem vagyok bejelentve a munkahelyemen.fél éve jelentettek ki.És bejön 2010 májustól az a rendszer ha addig nem születik meg a baba akkor csak az kap gyedet aki előtte 1 évet be volt jelentve. most még csak elég 2 éven belül a 180 nap.

ez nekem meg is lenne.De ha május után születik kitörölhetem a seggem azzal a havi 25000 ft-al!Valaki van még így?


2009. júl. 17. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
hát akkor nagyon belekell húznotok! ha ebben a hónapban megfogan, akkor ápr.-ban fog megszületni, akkor még éppen beleférsz!
2009. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Így jár aki feketén dolgozik!! Nagyon helyes!! Minden embernek ki kell vennie a részét a befizetésekből nem csak a kivétből!!
2009. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Második válaszoló milyen bunkó vagy!!!

Szerinted nekem nem lenne jobb ha a hülye főnökeim bejelentenének?Erről szerintem nem én tehetek!Valaki van még ilyen helyzetbe?Légyszi írjatok!

2009. júl. 17. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Lehet bunkó, de igaza van!
2009. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem pár hónapra mindenképpen el kellene menned valahová dolgozni!Úgy lenne a tuti!Közben természetesen rajta kell lenni a baba projekten:)
2009. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De akkor 1 évre kéne innen elmennem valahova dolgozni.Addig meg csak összejön a baba!Úgyhogy sok értelme akkor se lenne mert nem kapok gyedet!Írjon valaki olyan is aki ilyen helyzetbe van!!!
2009. júl. 17. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát próbáljátok meg összehozni. Ha nem sikerül, én várnék, amíg meglesz a kellő munkaviszony és utána újra lehet próbálkozni.

Második és harmadik válaszolónak: Nektek biztos szuper állásotok van, ahol Ti mondjátok meg, bejelentenek-e, mennyivel és azt is mennyi fizetést kaptok. De lehet, hogy más örül, ha egyáltalán valahol alkalmazzák, hogy bármilyen fizetést kap, amiből megél. A kérdező is biztos jobban örülne, ha a Tiétekhez hasonló jólfizető állása lenne, ahonnan még nyugdíjat is kapna.

2009. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Én azt ajánlom neked hogy valahova tedd be a munkakönyvedet,És akkor biztos lehetsz benne hogy megkapod.mert minél jobban szeretnétek,ezt nem lehet idöziteni,Ha jol tudom akkor a nyugdij osztájra is belehet tenni,és kevesebbet kell utánna fizetni.Nekem is volt ijen munkahejem ahol fél év után kértem a fönököm hogy jelentsen be,és azt válaszolta ki kell érdemelni.Én ott hagytam.A másik meg az hohy te is szolhatnál nekik nyugottan mivel ök kötelesek bejelenteni téged és nem dolgoztathat feketén.Probálj meg rájuk ijeszteni,ez is egy megoldás,s ezért még nem rughatnak ki.Remélem tudtam segiteni.
2009. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!