Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, és sajnos elég szerencsétlen a szerelem terén :( Átlagos külsővel rendelkezem, ápolt vagyok, mindig odafigyelek az öltözködésemre, ügyelek az alakomra. Egyetemre járok, fontosnak tartom a tanulást, de nem tartom magam könyvmolynak meg ilyenek. Csak szeretnék célokat elérni az életben. Miért van az, hogy mindig minden férfi lenéz??? Lehet, hogy kevesebbet gondolok és mutatok magamból, mint aki valóban vagyok, de ez már sok...soha senkinek nem tetszek és mindenki hülyének néz. Végre volt egy ember az életemben, aki szeretett, de benne meg akkorát csalódtam, hogy még a mai napig fáj. Miért csak azok a lányok jönnek be a fiúknak, akik könnyen adják magukat és csak kalandokat keresnek? Elsősorban fiúkat kérdezek.
2011. nov. 13. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nem csak az számít h könnyen adja magát és kalandra vágyik...


sajnos nem csak ti lányok vagytok válogatósak. főleg ha a srác normális és hosszútávra tervez nem 2 hónapra...

2011. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért csalódtál a fiúban?
2011. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Továbbra is legyél ilyen! Kedves, csinos, stb., és egyszer meg fog találni az a valaki, aki tényleg szeretni fog. A lényeg, hogy ne ülj otthon, ne légy búskomor, hanem járj társaságba, szórakozz, hidd el, felfigyel rád valaki. Saját példát mondok: én is átlagos lány vagyok, de sosem tetszettem egy pasinak sem. Mindenkinek csak barát voltam, egyik reménytelen szerelemből a másikba estem. Utáltam már az egész helyzetet. Aztán villámcsapásszerűen jött egy pasi, aki észrevett bennem valamit, amit senki más. Szeret úgy, ahogy vagyok, én vagyok neki a legfontosabb, és én viszontszeretem őt:) csak meg kellett várni, hogy jöjjön:) ez fél éve történt. Szóval, fel a fejjel, ha néha elcsüggedsz, tarts egy jó kis csajos délutánt a barátnőiddel, panaszkodd ki magad, aztán mosolyogj tovább!:) 22/L
2011. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert hiába vagy ilyen álomnő, ha te is csak az olyan pasikat veszed észre akik kihasználnak és átvernek.
2011. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Áh dehogy is, én szerencsétlenebb vagyok, vagy bénább. 24 vagyok f. Szerelmi élet 0, barátaim sincsenek, már szerintem megörültem, és most épp közmunkán vagyok mert nincs munkám.


Korábban volt az meg megszűnt, semmi célom, nincs motiváció, én összejönnék bármelyik csajjal mert nincs gondom azzal hogy bulizik, ha nem működne ez van, na de persze ideáig el se juttok. Még ha azt is érzem hogy lenne mondanivalóm akkor se mondok semmit, vagy dolgozok kint közmunkán és azon gondolkoztam lehet ez ezzel jár hogy lefütyülik lányokat a munkások. Ott megjön az önbizalmam, nem otthon ülök és semmi, nem tudok vele mit kezdeni. Meg hát mégse megyek oda utcáról hogy jaj szia. Pedig valamit csinálni kéne, de tegnap volt egy kérdés ott pont írta valaki hogy és mit kezdene akkor ha lenne csaja.


Na és tényleg, oda megyek, valami jót mondok, király, és aztán? Ja mondták hogy ez magától jön, aha hát akkor faa. Általánosban szívattak az úgy jó kezdő lökést adott világnézetemről. Szerintem azért ne add fel, mert ebből még lehet valami, elvégzed a fő sulit lesz munkád stb stb. Meg akkor lesz moneyd, szóóvaal azért ez még alakulhat. A csalódást azt sajnálom, az szívás. De csak lesz jobb is.

2011. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nincs kedved egy feszültséglevezető szexhez?:) ha lenne, dobj egy levelet.
2011. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Nem, sajnállak de nincs kedvem!

2011. nov. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!