Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az, hogy három lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az, hogy három lányt szeretek?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve vagyok együtt a barátnőmmel, szeretem-imádom és ő is engem. Kb. 2 éve találkoztam egy lánnyal, akivel azóta jó barátok lettünk és több, mint egy éve úgy érezek iráta, ahogy a barátnőm irát, de még mindig szeretem a barátnőmet is. És akkor mindennek a tetejébe van egy harmadik lány, akivel pár hónapja szexelek. De nem úgy, ahogy a barátnőmmel, hanem durvábban, rajta kiélhetem az összes vágyamat. Tudom, hogy gáz amit teszek, de így sokkal boldogabb vagyok és ezektől függetlenül a barátnőmet nagyon szeretem.
2011. nov. 7. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
lehet-e? azt csak te tudod! bár nem szép dolog ez.(azért titokban egy kicsit irigyellek)
2011. nov. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

ha ezt mind be tudod osztani idővel,akkor persze,lehet.

a másodikat miért nem dugtad még meg?

2011. nov. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kinevettek, de a másodikat nem tudnám megdugni. És nem azért, mert nem ő nem akarná, hanem mert én nem akarom. Számomra ő nagyon különleges lány, egyszerűen nem tudnám megdugni. Olyan jó vele, mikor megölelem valami hihetetlen és megmagyarázhatatlan dolgot érzek, de nagyon jó érzés.
2011. nov. 7. 01:48
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

áhá.

akkor csak simán örömodázó vagy vele.

2011. nov. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nem megdugni, hanem szeretkezni:) ha már olyan jó a második csaj:D
2011. nov. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet.
2011. nov. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a 3 csajt egy nőben kellene megtalálnod, akkor biztosan tudnád, hogy szerelmes vagy és nem kérdezgetnéd. A 3. csajhoz csak testileg vonzódsz:)
2011. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!