Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Volt egy több éves kapcsolatom aminek vége lett.Alig találtam magamra aztán pár hónap után megismerkedtem egy lánnyal akibe beleszerettem és a napokban volt 1 éve,hogy ismerjük egymást.Jártunk is meg nem is amolyan se veled se nélküled volt.Nem találkoztunk másfél hete,de telón beszélünk.Sokat hazudik nekem,de mégis megőrjít ha nem tudom elérni és mindig arra gondolok,hogy mással van.Ez nem légből kapott,láttam már nála az exét,de nem láttam őket csókolózni vagy ilyesmi szóval 100%-os bizonyítékom nincs.Ő azt mondja nem csalt meg,de valami van amiről nem tudok vagy több dolog is.


Ezek ellenére nem tudok tőle elszakadni,mert valami visszahúz hozzá és nem értem miért???Az első szerelem amikor véget ért nagyon letaglózott,de feldolgoztam amennyire lehetett.De ez talán még jobban bánt és nem értem miért.Az már biztos,hogy az bántana a legjobban ha tényleg mással lenne,mert annál lesújtóbb nincs!Soha nem volt hosszabb idő amikor boldogok lettünk volna mert,mindig veszekedtünk,de nem tudom azt mondani,hogy végleg vége.Állandóan lesem a mobilt,hogy mikor ír,hív.Egyszerűen ki vagyok lelkileg,pedig mindenki azt mondja a barátaim ismerőseim közül,hogy dobjam ki és simán találok jobbat,mert nekem nem nehéz,nemsokára diplomázok stb.Senki nem tudja,de esténként elég sokat sírok itthon mostanában miatta.


Köszönöm,hogy elolvastad. 25/F


2012. febr. 16. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak a ragaszkodás miatt szereted ennyire...

szerintem beszéljétek meg, hogy vagy legyen egy rendes, szilárd, komoly kapcsolatotok, vagy hagyjátok ezt a fenébe, mert máshogy nem működik... ha nincs más megoldás, találsz másik lányt, hiszen vele is összefutottál valahogy

de egy biztos: ez nem maradhat így, döntsetek valahogy

2012. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aludd ki magad. És légy vele őszinte. Nem vagy a rongyos kis bábuja. Ha szeret meghallgat és nem rinyál.
2012. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az bánt a legjobban,hogy 14.én este hívtam és nem vette fel majd kikapcsolta.Másnap délután 3-kor kapcsolta be,mert este küldtem neki smst,hogy biztos mással vagy és akkor ment el neki az sms.Erre ő azt mondta,hogy lemerült és reggel kapcsolta be.Ez tuti kamu,mert az sms csak délután ment el.Utána ő volt az aki állandóan hívott,írt,de nem vettem fel.Állítólag még ide is jött,de nem csöngetett mert nem akart a szülőkkel találkozni.Én ki voltam kapcsolva.Most este sem veszi fel a telefont.Ma van a névnapja és ez nekem elég egyértelmű.Csak ne kínozna így!!!
2012. febr. 16. 22:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért ne kínozzon? Nem jó érzés?

Szerintem vágj hozzá mindent a fejéhez és ne törődj vele, ha darabokra töröd.

2012. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha fontos vagy neked, akkor megvígasztal majd valahogy.

Ha pedig egy beképzeld kis liba k..va, akit nem lehet megalázni, húzzon el a f..ba.

2012. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De a legjobb megoldás, hogy aludd ki magad és mondd majd el neki, hogy mi bánt.
2012. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Volt itt már verekedés mindkét fél részéről,de valahogy mindig kibékültünk.Előtte soha nem ütöttem meg nőt,de amikor már elkezdett nekem jönni akkor én sem álltam le.Szerencsére reggel megyek pszichiáterhez majd talán ad valami tanácsot,mert sokszor olyan szarul vagyok,hogy az élettől is elmegy a kedvem. Az élettől ezt nagy kib@szásnak tartom.Én csak szeretni akartam őt.
2012. febr. 16. 22:57
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Így nem nagyon megy az alvás már napok óta.Elmondtam neki,de ő mindig kimagyarázza magát vagy engem okol,hogy lekoorváztam(akkor volt amikor ott volt az exe).Szerintem ez nem olyan nagy baj,ha ő meg lekocsogoz.

2012. febr. 16. 22:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, dobd ki...

Ha nem jön vissza hozzád, jobb lesz úgy.

Ha pedig visszajön, akkor fontos vagy neki, vagy kell valamid.

És próbáld meg lekötni magad valamivel. És ne ivással.

2012. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a nevet Lucky Luke-ra.
2012. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!