Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Volt egy több éves kapcsolatom aminek vége lett.Alig találtam magamra aztán pár hónap után megismerkedtem egy lánnyal akibe beleszerettem és a napokban volt 1 éve,hogy ismerjük egymást.Jártunk is meg nem is amolyan se veled se nélküled volt.Nem találkoztunk másfél hete,de telón beszélünk.Sokat hazudik nekem,de mégis megőrjít ha nem tudom elérni és mindig arra gondolok,hogy mással van.Ez nem légből kapott,láttam már nála az exét,de nem láttam őket csókolózni vagy ilyesmi szóval 100%-os bizonyítékom nincs.Ő azt mondja nem csalt meg,de valami van amiről nem tudok vagy több dolog is.


Ezek ellenére nem tudok tőle elszakadni,mert valami visszahúz hozzá és nem értem miért???Az első szerelem amikor véget ért nagyon letaglózott,de feldolgoztam amennyire lehetett.De ez talán még jobban bánt és nem értem miért.Az már biztos,hogy az bántana a legjobban ha tényleg mással lenne,mert annál lesújtóbb nincs!Soha nem volt hosszabb idő amikor boldogok lettünk volna mert,mindig veszekedtünk,de nem tudom azt mondani,hogy végleg vége.Állandóan lesem a mobilt,hogy mikor ír,hív.Egyszerűen ki vagyok lelkileg,pedig mindenki azt mondja a barátaim ismerőseim közül,hogy dobjam ki és simán találok jobbat,mert nekem nem nehéz,nemsokára diplomázok stb.Senki nem tudja,de esténként elég sokat sírok itthon mostanában miatta.


Köszönöm,hogy elolvastad. 25/F


2012. febr. 16. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A, rohadt féltékeny vagy

B, megütöttél egy nőt? Ehhez tényleg gratulálni tudok.


Pszihiátrián kérd azt hogy tegyenek egy gumiszobába ott biztos nem fogsz sérülni.


Ha ennyire féltékeny vagy az = hogy nem bízol benne maximálisan. Ha nem bízol benne, akkor hogyan is lehettek együtt. Párkapcsolat alapja a bizalom a másik felé. ha ez nincs meg halott ügy, amit kár erőltetni.

2012. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Érdekesek vagytok Ti fiúk. Mindig az olyan lányok után ácsingóztok, akik megaláznak, átvernek benneteket, akik meg sem érdemelnek. A rendes lányokat meg észre sem veszitek.
2012. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 David82 ***** válasza:

Utolsó hozzászóló: látod, én is ezt tapasztaltam saját magamon. Nem egyszer volt olyan, amikor olyan nő akaszkodott rám, aki azt gondolta magában, hogy gazdag vagyok. És mindig pénzt próbált kérni.

Erre azt mondtam: -Figyelj, nem vagyok Krőzus, és a kapcsolatunk első pár hetében nem vagyok hajlandó drága cuccokat venni neked.

Ezt azért mondtam neki, hogy bebizonyíthassa, nem a pénzemért szeret. De mikor rájött, hogy nem vagyok palimadár, és olyan nőt keresek, aki a belsőmért szeret, és nem az anyagiakért, akkor szépen kivált a kapcsolatból.

Az ilyen típusú nőket már a kapcsolat elején lekoptatom.

2013. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!