Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi tévő is legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő is legyek?

Figyelt kérdés
AZ osztálytársam már 3 hónapja udvarol nekem és bevallotta hogy szeret, de nekem közben más tetszik aki észre se vesz mint egy lányt csak mint egy barátot. Azon gondolkodtam ne e adja egy esélyt az osztálytársamnak, de közben furcsa lenne mert osztálytárs.....
2012. febr. 15. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mit akarsz, azt te tudod egyedül. Ülj le, és gondold át mindkét választás pozitív és negatív oldalait is. (akár listát is írhatsz róluk.)
2012. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor gyere vele össze, mikor már biztos vagy benne, hogy szereted. Tudod elébb ki kell nyitni az ajtót és csak aztán beljebb menni. Nem pedig fordítva. Persze sokan elébb összejönnek valakivel brahiból és vagy meg jön a szerelem később vagy nem. De ez azért óriási ostobaság, mert ennyi erővel maradhatna a régi rendszer is, amikor még megmondták kivel kell leélned az életed... aztán vagy megjön a szerelem vagy nem. :/

Ha már élhetünk a párválasztás szabadságával akkor használjuk ki. Okosan.


Szóval ha esélyt adsz a srácnak, akkor Neki adj esélyt és ne a kapcsolatotoknak. Addig ne járj vele míg nem szerettél bele.


És érdemes adni a srácnak egy esélyt, mert a szerelem nagyon sok esetben nem úgy jön mint a villámcsapás.

De ha később sem tudod megszeretni, akkor meg nem jártok.

2012. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
100x eldöntöttem megpróbálom vele mert olyan kedves és figyelmes de viszont sok ember szerint nagy kaszanova :/ és csak félek hogy újra kihasználnak... nem akarok csak egy kellék lenni
2012. febr. 15. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
adj esélyt neki, had győzzön egyszer a jó, ne mindig az aki le se sz@r, már bocs a kifejezésért :D, am osztályon belül nem igen szoktak menni a dolgok sokáig, de ami kivétel, annak nagy jövője van, szóval én elmondtam a saját álláspontomat :D
2012. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!