Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitség. Nem tudom már mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség. Nem tudom már mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon de nagyon szeretnék már barátnőt! Mi lehet velem a gond?

Kinézetem nem olyan szörnyű :D, hülye sem vagyok, van egzisztenciám.

?????

2 éve egyedül!!! Már bekattanok

Amúgy 33F

Már az sem érdekel ha hülyeségeket válaszoltok


2011. aug. 22. 22:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy a gép előtt keresed..Menjél ki az utcára,ismerkedjél!
2011. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

linkelj képet.

Amúgy meg járj szórakozó helyekre és legyél kedves, ne túl nyomulós és legyél érdeklődő a nő iránt.

2011. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
ha a gép előtt ülsz nem is lesz.Talán nem a szobádban kéne keresni,hanem kimozdulni és ismerkedni.
2011. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Szoktam...

Amúgy most nincs is gépem, telóról vagyok

2011. aug. 22. 22:09
 5/35 szamóca.. ***** válasza:
ne akard ilyen görcsösen. az egyik legkiábrándítóbb dolog, ha látja a nő a férfin hogy majd összef*ssa a bokáját úgy akar már barátnőd, és kétségbe van esve miatta.
2011. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Lehet,h nem benned van a hiba, de ez sosem derül ki.. A kollegáim, barátaim nem értik,h miért vagyok egyedül... Szerintük csinos vagyok (mindig van, aki nyomul rám, utcán megjegyzések, buliban próbálkozók), nem vagyok elutasító, egy-két találkára szinte mindenkive elemgyek, bár megmondom,h nem randi, de meg kell ismerni az embereket ,h mondhassak véleményt, egy jó pár sráccal próbáltam kapcsolatot is... 3-4 hónap után mindig kiderült,h átvernek, palira vesznek... Pedig tudok főzni, szenvedélyesen szeretem a szexet, türelmes vagyok, nem féltékenykedem... ÉS MÉGIS EZ VAN...És egyedül ülök itt.. pedig edzeni is voltam,mert nem vagyok az az önsajnálós típus, inkább kimozgom:)

Lehet,h csak még nem találkoztunk az a baj:)

2011. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Ez sem jellemző Szamoca!

Ha tetszik egy lány akkor is laza vagyok, nem feszülök be (persze túl laza sem), értelmes is vagyok és nem villog a homlokomon a nőt akarok neon!

2011. aug. 22. 22:17
 8/35 A kérdező kommentje:

Kedves 22:17

Küldj privit, ki tudja!?

2011. aug. 22. 22:19
 9/35 A kérdező kommentje:

Mármint 22:14

:))

2011. aug. 22. 22:20
 10/35 anonim ***** válasza:

Most komolyan? Neked már bárki jó?:) Lehet,h én "is" full selejtes vagyok és azért nem kellek senkinek:)


22:14 voltam:)

2011. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!