Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitség. Nem tudom már mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség. Nem tudom már mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon de nagyon szeretnék már barátnőt! Mi lehet velem a gond?

Kinézetem nem olyan szörnyű :D, hülye sem vagyok, van egzisztenciám.

?????

2 éve egyedül!!! Már bekattanok

Amúgy 33F

Már az sem érdekel ha hülyeségeket válaszoltok


2011. aug. 22. 22:06
1 2 3 4
 11/35 szamóca.. ***** válasza:
sajnos az a bizonyos neon sok esetben mégiscsak ott villog, de te nem is tudsz róla... a nők ezt érzik, mert ész hiányában van nekik megérzésük:D
2011. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Szamóca, hogy is gondoltad ezt? a megérzés stimmel, de az egy plussz hozzátok képest, nem hiánypótlás nálunk:)


22:14

2011. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Nem, bárki nem jó! Sőt ennek ellenére sem adtam lejjebb az ideálomból, pedig nincs túl magason.


Sosem lehet tudni... Írj csak :)

2011. aug. 22. 22:27
 14/35 szamóca.. ***** válasza:

jahj én is nőből vagyok... nem vmi nőgyűlölő pattanásos szerencsétlenség:D

hát a józan ész kevésbé jellemző ránk, akárhogy is nézzük. ugyis azt a férfit választjuk aki ellen minden érv szól, a tökéletessel szemben, csak azért mert az érzéseink ezt mutatják.

2011. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Igazad lehet a megérzéssel kapcsolatban, de a nők semmivel sem butábbak, ez így hülyeség :D
2011. aug. 22. 22:30
 16/35 szamóca.. ***** válasza:

nem butábbak. tudják mit kéne tenniük, jobban tudják mint a férfiak, csak képtelenek rávenni magukat hoyg megtegyék:D általában. dehát ez csak általánosítás.

mindegy, rám igaz. :DD

2011. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább pont az a baj,h mi túlgondolkodjuk..Ott a megérzs, az rendben, hallagatunk is rá... De addig-addig elemezgetjük a dolgokat, amíg nem az jön ki amit a megérzés mutatott:) Olyan okosak vagyunk, h beképzelünk nem llétező dolgokat:)

Na jó, érzem én,h ez hülyeség, csak próbáltam menteni magunkat:D


22:14

2011. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 szamóca.. ***** válasza:

abban is van igazság amit te írsz:D ez a másik nagyh iba, de nem zárják ki egymást.

hülye borzalmas túlkomplikált logikával megérveljük, hogy nekünk sz.r az adott valami/valaki, de a megérzésünk mégis felé vezet, akkor még kifacsartabb elméleteket gyártunk, hogy mégiscsak jó az (és így születnek az: "azért nem hívott fel randi után mert egy anyatigris lenyelte a telefonszámom, és afgán terroristk életveszélyesen megfenyegették hogy ne szerezze vissza" típusú mentegetések, ahelyett hogy belátnánk: sz.rik ránk. na most mondd hogy nincs igazam, és belátom hogy okosak vagyunk. :DD

2011. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Sajnos igazad van :D

Bár ne lenne... sok fájdalomtól kímélnénk meg magunkat...

Ezért nézi az ember savanyú, fájó nevetéssel a Nem kellesz eléggé című filmet:)

2011. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 szamóca.. ***** válasza:

akármilyen rossz tinifilm is az, bibliaként kéne rá tekinteni ;)

de ez kulisszatitok volt, férfiak ne olvassák. köszöntem.

2011. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!