Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Van két lány nem tudom mi tévő legyek pls help

Figyelt kérdés
Van két lány mind a kettő nagyon tetszik az egyikkel régen próbáltam összejönni de nem jött össze de nekem még mindig nagyon tetszik és nem tudom hogy megéri e vele bajlódni (nagyon szép lány szebb mint a másik aki még úgy van hogy tetszik de ez valahogy olyan Plátói szerelem )a másik lány régen szerelmes volt belém csak én akkor ügyet sem vetettem rá de most úgy vagyok hogy nem tudom hogy kit kivel próbáljak meg összejönni
2011. júl. 30. 23:45
 1/6 Manesz ***** válasza:
Szedd fel mindkettőt és csináljatok egy édeshármast.
2011. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik csajjal nem jön össze, másik meg plátói szerelem.(?!) Nekem ez úgy tűnik hogy egyik se fog menni.
2011. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a 2.csajjal összetudnék jönni simán csak a másik csajba meg angyon rég óta belevagyok szeretve de azmeg nemfog összejönni
2011. júl. 31. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a 2. csaj látja, h előtte bepróbálkoztál a másiknál, akk azt gondolja, majd, h ő csak a pótlék. Szóval, ha tudod, h nem jön össze az 1.-vel, akk inkább hagyd, ha a másik tetszik.
2011. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 William Szexpeare ***** válasza:
TRICIKLI
2011. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az első nél próbálkoztam be előszor és ezt tudja a 2.-is és aztmondja hogy őt nem zavarja hogy volt előtte másik lányis akt tetszett .(az első lány gyönyörű szép de tudom hogy nincsnálla esélyem szóval marad a 2. azt hátha elfelejtem az elsőt)
2011. júl. 31. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!