Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól tartok, hogy unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok, hogy unalmas vagyok a korombeli lányoknak. Vélemény?

Figyelt kérdés
21 vagyok, de mások szerint úgy élek, mint egy 70 éves. Nem járok diszkóba, szórakozóhelyekre, strandra, mert egyszerűen nem érzem szükségét, nem érzem jól magam ezeken a helyeken. Szeretnék egy normális, kedves, csinos barátnőt akivel szerethetjük egymást és boldogak lehetünk, de kicsit félek attól, hogy egy 20 körüli lány nem úgy akarja élni az életét, hogy velem sétálgat, mozizik, kirándul meg ilyenek, hanem bizony kellenek neki a fent említett "pörgősebb" programok, élmények. Átlagosan nézek ki, van humorom, viszonylag értelmes is vagyok, de velem mégsem tudna ilyen dolgokban részt venni. Szerintetek mekkora hátrány ez?

2012. ápr. 9. 17:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Másik dolog ami sokakból megütközést vált ki, hogy pl nem szeretem a fagyit vagy jégkrémet.
2012. ápr. 9. 17:50
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem elég nagy. Próbálj meg kicsit pörgősebb lenni, mozdulj ki! Szerintem csak meg kell kóstolnod egy gömb pl. csoki fagyit, és megszereted!
2012. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kocka, eljárok bringázni, kirándulni meg ilyenek... Fagyit meg gyerekkoromban szerettem, csak ahogy felnőttem valahogy már egyáltalán nem kívánom.
2012. ápr. 9. 17:55
 4/21 anonim ***** válasza:

Én sem megyek bulizni... Max rockkoncertekre... Bár én nem tartozom a 20-as korosztályba...

15/l

2012. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, hogy ilyen vagy. Inkább legyél értelmesebb és csinálj ilyeneket mint, hogy részegen bedrogozva fetrengj egy szánalmas diszkóban.
2012. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Baaz, pont mintha én írtam volna a kérdést... Megnyugtatlak: egyáltalán nem élsz úgy, mint egy 70 éves. Én 23 vagyok, és jelenleg nincs barátnőm... mégpedig pont ezért, mert én is egy társra vágyok, nem egy sima lukra a farkamnak. Sajnos az a szomorú igazság, hogy az ilyen tulajdonságokkal rendelkező srácok mint mi, nagyon nagy hátránnyal indulnak a társkeresésben, mert a mai nőknek sajnos pontosan azok a dolgok fontosak, amelyek régen megvetendőek voltak... :( De én úgy közelítem meg a dolgot, hogy nekem ilyen nő nem is kell, meghagyom a tapló parasztoknak a zsák a foltját effektus alapján...

Szóval szerintem nem változz meg, nem a mi hibánk, hogy kurvul a világ :(

2012. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Jajjmár, kettéáll a nemlétező faxom az ilyen nyavajgástól... nem lehet, hogy azért nem találsz magadnak párt, mert nem mész olyan helyekre, ahol sok új embert lehet megismerni?

A strandon és a szórakozóhelyeken rengetegféle ember megfordul, ezért ott könnyű ismerkedni, de ha te egész nap otthon kuksolsz, esetleg néhanapján elmész szigorúan a legközelebbi barátaiddal kirándulni, akkor garantáltan nem fogsz magadhoz hasonló fehércseléddel összeakadni.

Ha annyira nem fekszik az ilyesmi, próbálj meg a neten párt keresni, rengeteg hozzád hasonló lány van, csak mivel ők is zárkózottabbak és otthonülősek, soha nem kerülnek a 10 méteres körzetedbe.

2012. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Aki azon akad fenn, hogy nem szereted a fagyit, az beteg.
2012. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

fagyi nem szeretés az beteges, a többi nem. Én se szeretem a kocsmákat, diszkókat, egyéb beülős szórakozóhelyeket.


1x még suliba voltam ilyen helyen, hát nem fogott meg. Tömeg, füst, heringállapot, sok részeg kötekedő gyökér.. soroljam??


Az meg aki azt hiszi rólam hogy unalmas vagyok a számára.. kit érdekel, legalább tudom hogy vele biztos nem fogok összejönni, és nem pazarlom rá feleslegesen az időmet.

2012. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A fagyi az csak egy bónusz elrettentő példa volt. :D


Amúgy Kedves faxnélküli CsCat, valóban nem járok olyan helyekre, ahol embereket ismerhetnék meg, de igazából nem tudom milyenek az ilyen helyek... Suli kilőve, park, könyvtár meg ilyen sablon helyek nem jöttek be eddig. Mi maradt?

2012. ápr. 13. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!