Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól tartok, hogy unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok, hogy unalmas vagyok a korombeli lányoknak. Vélemény?

Figyelt kérdés
21 vagyok, de mások szerint úgy élek, mint egy 70 éves. Nem járok diszkóba, szórakozóhelyekre, strandra, mert egyszerűen nem érzem szükségét, nem érzem jól magam ezeken a helyeken. Szeretnék egy normális, kedves, csinos barátnőt akivel szerethetjük egymást és boldogak lehetünk, de kicsit félek attól, hogy egy 20 körüli lány nem úgy akarja élni az életét, hogy velem sétálgat, mozizik, kirándul meg ilyenek, hanem bizony kellenek neki a fent említett "pörgősebb" programok, élmények. Átlagosan nézek ki, van humorom, viszonylag értelmes is vagyok, de velem mégsem tudna ilyen dolgokban részt venni. Szerintetek mekkora hátrány ez?

2012. ápr. 9. 17:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Például múzeum, kiállítások, rendezvények, jótékonysági estek. És akár szórakozni is elmehetsz, nem kell feltétlenül morrisonsba menni. Léteznek igényes szórakozóhelyek is. Ahol nem 14 az átlagéletkor.

Könyvklubb, ismerkedő estek?

2012. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem lenne gond. Én is inkább "nyugisabb" típus vagyok. Sokkal szívesebben lennék egy olyan sráccal, mint te, mint egy olyannal, aki diszkóba, egyéb szórakozóhelyekre jár és a pörgősebb dolgokat szereti, mivel én sem vagyok olyan. Az meg, hogy nem szereted a fagyit... hát istenem :D Én pl. két embert is ismerek, akik nem szeretik a csokit!! :D

Na bumm.. nem vagyunk egyformák.

21 l

2012. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Múzeum, kiállítások, ilyen helyeken sem lehet igazán, mert egyrészt eddig csak idős embereket láttam ilyen helyen, másrészt meg... jó, végülis nincs másrészt, de ennyi elég. Szórakozóhelyeket meg nem szeretem, mert egyszerűen nem tudok mit csinálni ott. Addig oké, hogy beülünk valahova meginni vagy enni valamit, de itt kifújt.


Ricciolina te meg lefogadom, hogy az ország keleti csücskén élsz, minden ilyen lány aki erre az oldalra írkál onnan való. :D

2012. ápr. 13. 18:47
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát neméppen :D

Észak-nyugat rulz!

2012. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Lehet találni sok kifogást arra, hogy miért nem érdemes ide/oda menni, miért nem lehet ismerkedni itt/ott, de akkor nem lesz punci.

Ha nem az önmagadban való kételkedés kötné le a figyelmed, akkor megtalálnád a lehetőségeket, mert RENGETEG VAN!

Az ismerkedés egyetlen korlátja te vagy.


(megsúgom, hogy már az előbb is javasoltam az internetet, de a válaszodból ítélve fel se tűnt. Pedig jó kis találmány, nem csak gyk-es panaszkodásra lehet ám használni)

2012. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam társkeresőn, de erőltetettnek éreztem. Ráadásul melletted még x emberrel beszélgetnek, azátn összekevernek velük stb. Nem siránkozni írtam ki a kérdést, hanem tanácsokért, mert ezeket, hogy park, könyvtár, rendezvény, net stb már mind kipróbáltam.
2012. ápr. 13. 20:55
 17/21 A kérdező kommentje:
De tényleg, neten is szívesen ismerkednék, ha mutatnál nekem egy ilyen lányt. Ezen az oldalon is próbáltam már, de vagy nagyon messze van az illető, vagy pedig más okok miatt van probléma.
2012. ápr. 13. 20:57
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is a neten ismerkedem. Lány vagyok. Több emberrel is beszéltem egyszerre, de soha nem kevertem össze őket... Próbálj úgy ismerkedni, hogy lakhelyedhez közel legyen... :/
2012. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül társkeresőn... próbálj az érdeklődésednek megfelelő témájú fórumok felé orientálódni, úgy összehozhat a sors szimpatikus lányokkal. :)

Én találkoztam már neten (de nem társkeresőn) szép fokozatosan megismert, nagyon szimpi pasival (igaz, hogy szilvásbukta lett a vége, de ez nem a net hibája volt xS).

Csak meg kell adni a dolognak az esélyt, nem szabad úgy hozzáállni (főleg az Y-generáció tagjaként), hogy a neten ismerkedni hülyeség. :)

2012. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem baj.Sokan vagyunk hasonlóak,hidd el. Amúgy hol laksz? Írhatnál.
2012. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!