Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért vagyok szerencsétlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok szerencsétlen a szerelemben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan , aki folyton a másik nyakán lóg, vicces vagyok, de tudok komoly is lenni, megértő, kedves, szeretnivaló.Ezeket pasi mondta rólam.Mégis általába csak szexre kellek, vagy csak szórakoznak velem.Nemértem mért szívom meg mindig.Legutóbb ezt mondta nekem egy srác : a pasik olyat vesznek feleségül, mint amilyen te vagy, aztán megcsalják mindenfélével.Most komoly ez az élet?
2012. júl. 12. 19:43
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
nem tudtam, hogy szerető vagyok
2012. júl. 12. 20:21
 22/38 ASOT ***** válasza:

:)

kifogások sora....:)


egyszerűen megijedt h odahaza rájönnek, vagy csak kiszórakozta magát...

2012. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
hát jó, akkor így jártam...
2012. júl. 12. 20:22
 24/38 ASOT ***** válasza:

az most mindegy! a lényeg ugyanaz! ki lettél használva ez a lényeg! Remélhetőleg legközelebb körültekintőbb leszel és jobban megpróbálod megismerni a pasit.


ez van sajnos..


de majd csak becsap egyszer nálad is a villám..

2012. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

A szeretők sorsa általában ez.

Fiatal vagy még, lehet egy kicsit naiv is, nem kell egyből kétségbe esni, ha nem úgy jönnek össze a kapcsolataid, ahogy szeretnéd.

Tekintsd úgy, hogy ez eddigiekben értékes tapasztalatokat szereztél, amit a későbbiekben kamatoztatni tudsz. Tudod mit szeretnél, és tudod mit szeretnél elkerülni. Ennyivel is előrébb vagy.

2012. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 ASOT ***** válasza:

szar ügy de így...búslakodni nem érdemes. főleg egy ilyen miatt...még ha tündérmesének indult akkor sem!

szépen megerősödsz, tuti csont és bőr is vagy már emiatt.


úgyhogy most menj és egyél valamit nézd meg mit találsz a hűtőben, meg egy ideje itt ülsz szóval igyál is valamit.

2012. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
akkor át lettem verve, ezzel nem jutottam előbbre,nem vagyok csont és bőr és igen panaszkodom, mert szerelmet sose kaptam, es ettől vagyok ki, kicsit visszahúzodó vagyok, nem is keresem görcsösen, nem vetem rá magam az első pasira, aki mond nekem pár kedves szót, azt meg, hogy akkor talál rám a szerelem, mikor nem is várnám, hülyeségnek tartom, mert akkor sokáig leszek még magányos...
2012. júl. 12. 20:37
 28/38 ASOT ***** válasza:

na az tényleg hülyeség, hogy akkor talál rád mikor nem várjuk nem számítunk rá...akkor még mindig szűz lennék én is :)


nem azt mondtam h vesd magad rá az első pasira, hanem ismerkedj tovább, aki neked is tetszik ismerd meg és ha nem jön be nem olyan mint gondolod mint amilyennek látszik akkor pápá

2012. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
csak félek, hoyg elterjed rólam az, hogy simán ágyba lehet vinni, mert ez kisváros, és mi lesz, ha kitudódik, hoyg szerető voltam..pedig nem akartam az lenni...
2012. júl. 12. 20:54
 30/38 ASOT ***** válasza:

ez benne van a pakliban.


az egy dolog amit gondolna rólad 1-2 srác és az 1 másik dolog , hogy az valóban ugy is van-e?

mert elvileg ugye nem :)


És másik városka messze van? próbálj máshol..

2012. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!