Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért vagyok szerencsétlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok szerencsétlen a szerelemben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan , aki folyton a másik nyakán lóg, vicces vagyok, de tudok komoly is lenni, megértő, kedves, szeretnivaló.Ezeket pasi mondta rólam.Mégis általába csak szexre kellek, vagy csak szórakoznak velem.Nemértem mért szívom meg mindig.Legutóbb ezt mondta nekem egy srác : a pasik olyat vesznek feleségül, mint amilyen te vagy, aztán megcsalják mindenfélével.Most komoly ez az élet?
2012. júl. 12. 19:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
mert szerencsés vagy a kártyában
2012. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Kb én is így vagyok ezzel
2012. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 kendrazoltan ***** válasza:
Sajnos az a helyzet, hogy amíg minden második lány / nő igazi kis retek r.i.banc, addig sajnos sok srác / férfi nem tud ellenállni a csábításnak. Olyat kell találni, aki nem ilyenekre vágyik és akkor már helyben is vagy. Ezzel mindenképp vigyázni kell, mert sok a jó színész, aki elhiteti veled, hogy neki csak és kizárólag te kellesz, aztán amikor "megvoltál", szimplán továbbáll...
2012. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
vannak hibáim, tisztában vagyok vele, de márnagyon rossz egyedül lenni, nekem már az is mind1 lenne, ha megcsalnak, persze, ne tudjam meg, csak ragaszkodjanak hozzám, legyen egy párom.
2012. júl. 12. 19:50
 5/38 A kérdező kommentje:
ilyen jó színésszel is volt már dolgom...sajna :(
2012. júl. 12. 19:52
 6/38 anonim válasza:
hogy nézel ki küldesz magadrol képet?
2012. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 ASOT ***** válasza:

alig akad olyan ember aki nem csalódik az életben egy párjában sem....

De mindenki átvészeli, még ha úgy is gondolja, akkor h "húúha én most meghalok, felakasztom magam" Túléli mindneki, az élet megy tovább.


Pasi és Nő az akad! Csak jellem és bizalom van kevés. Azt akinek megengeded h veled legyen azt meg kell ismerned, és amíg nem ismered eléggé, ne engedd közel a szívedhez és te se kerülj közel az övéhez. Szépen lassan nem kell kapkodni.


Ismerkedj tovább, kicsit körültekintőbben...lehet h csak a 9. pasi lesz az aki megfelelő lesz....ergo lehet h még pár pasin átmész...

2012. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

A kérdés az hogy mi váltotta ki a legutóbb srácból, hogy ilyet mondjon neked!

Ok és okozat!


Sajnálom hogy csak ilyen tapasztalataid vannak a férfiakról.


De fenn állhat az a lehetőség is, hogy nem a "csak dugni akartam veled" okokból ismerkedtek meg veled eddig, és lehet, hogy benned is van olyan tulajdonság, ami kiváltja a másikból azt a reakciót.

27/F

2012. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
egy volt csak , aki nem úgy kezdte, hogy csak szex, jól át is vert, mert végül mégis arra kellettem csak, a többi meg egyértelműen csak azt akarta.pedig nem sietem el a dolgokat.
2012. júl. 12. 19:58
 10/38 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy átlagos, rendes srác meg neked nem tetszik és esélyt se adsz neki. Ha a kigyúrt, önző, beképzelt, partiarc bájgúnárok tetszenek, akkor elmondom, hogy 90%-ukban csalódni fogsz.
2012. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!