Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért vagyok szerencsétlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok szerencsétlen a szerelemben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan , aki folyton a másik nyakán lóg, vicces vagyok, de tudok komoly is lenni, megértő, kedves, szeretnivaló.Ezeket pasi mondta rólam.Mégis általába csak szexre kellek, vagy csak szórakoznak velem.Nemértem mért szívom meg mindig.Legutóbb ezt mondta nekem egy srác : a pasik olyat vesznek feleségül, mint amilyen te vagy, aztán megcsalják mindenfélével.Most komoly ez az élet?
2012. júl. 12. 19:43
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
hm hát ez nagyon nem volt szép a barátod tol az tény és való én sem csípem az ojan embereket akik átb..szák más fejét amúgy hány éves vagy ?
2012. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
22 vagyok, átlagos lány, és egy átlagos pasi vert át, azthittem, hogy rendes, tényleg nagyon jól játszotta a szerepét...a kigyúrt partiarcok meg nem érdekelnek amúgyse.
2012. júl. 12. 20:08
 13/38 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én fiúba vagyok ilyen. Én 20 éves lennék.

Sokszor voltam szerelmes kb. 16 lányba. De mindegyik plátói.

Volt olyan lány aki kedves volt, volt aki bunkón kezelt és volt olyan aki kihasznált anyagilag. Ez a sok vissza utasítás nagyon ketté törte a lelki világomat. Meg útáltam az embereket. Nem bíztam meg senkiben. És nem nyíltam meg senkinek. De meg ismerkedtem egy lánnyal. Jól kijövünk. Sokat beszélgetek vele. És segít. Persze a barátságunk már tesvéri szintem ment, míg nem rá nem jöttem, hogy bele szerettem. Ezt idővel meg tudta, de egy másik pasival jött össze. Persze Nagyon fáj. Az első 1.5 hétben minden egyes nap sírtam órákon át. Aztán 3 hónapon át pokolban éreztem magam. Persze közben meg meg beszéltük, hogy a barátságunk ne menjen ez miatt tönkre. Ezért barátok maradtunk. Már nem fáj annyira csak egy kicsit, de mellettem van, És még mindig meg hallgat. És a szerelem nekem sem való. Én egyelőre fel hagytam a szerelemmel. Én már nem keresem, ha lesz akkor lesz, ha nem akkor nem :D bele törödtem :D és könnyebb :D sokkal :D

2012. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
Akkor tessék itt van egy rendes srác... írjatok nekem. :D Egyébként sokkal, de sokkal jobb egy olyan lány barát, akivel mindig tudsz találkozni és megtudtok beszélni mindent. Nekem ilyenre lenne szükségem... csak hát a mai lányok meg sajnos tudjuk milyenek. :\
2012. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Feleség: jó társ, aki könnyebbé teszi az életet, nem pedig megnehezíti.

Szerető: valaki, akivel önfeledten szexelhetsz.

Szerintem amit pasik neked mondtak rólad, annak a volt a lényege, hogy kidumáljanak a bugyidból.

És miután ez sikerült, rájöttek, hogy mégis inkább feleség típus vagy, így inkább továbbléptek.

Jobb vagy a konyhában, mint az ágyban, még ha elsőre nem is ez látszott rajtad.

2012. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem találtál rá arra a fajta fiúra, aki értékelné ezt benned. Létezik olyan, én pl. ez a fajta vagyok, aki értékeli ezt, és találok is hozzád hasonlóan lightos* és tök jó kis lányokat, de én kegyetlenül lusta és vívódó ember vagyok sajnos, úgyhogy nálam veszett fejsze. Gyanítanám, hogy neked olyasmi fiú kéne, aki nem nagykanállal eszi az életet, azonban ez szerintem pl szorosan összefügg az illető sikereivel is pl stb. Magyarul, lehet olyan párod, akinél fen áll a veszély, hogy le fog lépni mert viszi a vadász ösztön :) de cserébe szórakoztató és jól érzed magad vele folyton, vagy nem olyan kimagasló a teljesítménye sehol, de hajlamosabb a tunyulásra és a hereségre :)

Sikeres és nem mellédöfködő egyedül lévő vonzó férfiak csak a filmekben vannak.


*- ezt úgy értem, hogy nem frusztrált és nem toszogat és nem akar megfejteni folyamatosan, ezektől felvágom az ereim, aki nem ilyen szerintem az a lightos :)


26/F

2012. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 ASOT ***** válasza:

hidd el egy rondább srác is ugyanúgy átverhet kihasználhat...aki nem partyarc az is.


Nem biztos hogy az a pasi akit legközelebb kifogsz, hogy ő lesz az ideális személy, lehet hogy a 4. vagy csak a 6. pasi lesz az.


nincs garancia semmire, és senkire! :)

szóval ismerkedj barátkozz, aztán ha első beszélgetés után azt mondod h nem, akkor nem, akkor továbbállsz. van egy csomó időd!

2012. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
szerető voltam sajna, persze nem úgy indult, és nem is ezt akartam, aztán meg is mondtam, hogy ez így nem mehet tovább, és azután mondta a feleség dolgot, miután már párszor lefeküdtünk, szóval nem kellett kidumálnia...
2012. júl. 12. 20:15
 19/38 ASOT ***** válasza:

a szerető dologból sosem sül ki semmi jó, a végén nem marad más csak kínzó és hiú ábránd!

De ez ugyanúgy megtörténhet ha annak nincs párja....


a végeredmény ugyanaz! hogy nincs happy end!

Viszont ezt meg az ember azaz te is félig magadnak köszönheted. De ezt te is tudod....


akinek a szeretője vagy vagy vagyunk, az kb 0,001% esély h elhagyja értünk a párját. Hameg házas jobb elfelejteni h valaha is otthagyja az asszonyt.

2012. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
azután mondot ilyen dolgokat, mikor már lefeküdtünk, azután is na...és azzal is meg volt elégedve, vagy akkor csak átvert , persze ezzel is, mind1 már, csak a szex is jó volt meg velem lenni is jó, mégis lelépett..de mind1...és nem is tudok főzni.
2012. júl. 12. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!