Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos, lány aki eddig csak barátom volt.

És a suliból 17-en elmehettünk egy 3 napos táborra.

Az első nap szinte egész nap vele lógtam, tök jól elvoltunk, még kicsit kettesben is beszélgettünk. És este egy abrátnője átadott nekem 1 levelet tőle( tesója felismerte az írását+ meg is kérdeztem),hogy jól érezte velem magát, és ez akár több is lehetne, hogy barátság.

Erre kimentem a szobánkból, és kihívtam a ház elé, kicsit beszélgetni.(Egész eddig eszembe se jutott, hogy össze is jöhetnénk) És egyfolytába arról kérdezgettem, hogy szerinte lehet-e több mint barátság, és egyfolytába csak nemtudom-ot válaszolt.

Másnap teljesen ugyanaz.Újra beszéltem vele este, és még mindíg nemtudom volt a válasza, Én meg hülye fejjel azt mondtam, hogy majd ha úgy érzed, ráérünk holnap reggel is megbeszélni a dolgot.

Harmadnap meg alig ált velem szóba. Amikor oda akartam menni hozzá, mindíg elment, nézelődött valamerre, és meguntam a rohangálást utána.



Mostmár gyomoridegem van, hogy a 2. nap este miért nem kezdeményeztem én.

Holnap lesz a konfirmációnk elötti próba (mindketten most fogunk) és tudnék vele beszélni. Elhatároztam, hogy tisztázom a dolgot. De már azt se tudom mit.


14/f, ő meg 14/l

Első barátnő lett volna.......


2012. máj. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ha tényleg ő írta, akkor a lehető leghamarabb smárold le egy megfelelő pillanatban.
2012. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt kellett volna.

Igazából nem is kérdés. Sajnálkozás...

2012. máj. 11. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg még egy alkalmat szerezni. Ha nem sikerül akkor ints neki búcsút öcsi.
2012. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

konfirmáció?

amúgy szombathelyi vagy, mert lehet, hogy még ismerlek is :DD

2012. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, Tolna megye :)
2012. máj. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!